Андрій Райкович закликав кропивничан повернутись до карантинних застережень

Андрій Райкович закликав кропивничан повернутись до карантинних застережень

З проханням суворо дотримуватись карантину міський голова звернувся до містян сьогодні, 22 червня, під час апаратної наради.

Знову і знову загострюю увагу всіх і кожного стосовно дотримання карантину, пов'язаного з коронавірусом. На вулиці спекотно, знаю, але в громадських місцях, в транспорті, в магазинах будьте в масках, - закликав міський голова. - Краще перетерпіти, ніж захворіти! На вулицях, в парках, на майданчиках пам'ятайте про дистанцію у півтора метра!

Андрій Райкович також звернувся до правоохоронців і санітарних служб з вимогою ліквідувати стихійну торгівлю біля ринків.

Це не просто ганьба, це - розсадник зарази, - переконаний Андрій Райкович. - Повторюю: вірус “гуляє” в колективах. Невже всіх необхідно повести в реанімації на Валах і в обласну лікарню, щоб наочно переконатись, скільки там тяжко хворих, як лікарям доводиться боротися з гострим запаленням легень?! Ну за 4 місяці вже можна набратися розуму і свідомості, що цей вірус любить контакти, що вберегтися від нього можна лише суворо дотримавшись карантинних вимог. Дуже прошу, поверніться до карантинних застережень!

Кропивницький Райкович карантин
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии