• Головна
  • На Новомиргородщині завершено будівництво унікального біогазового комплексу
17:49, 26 червня 2020 р.
Надійне джерело

На Новомиргородщині завершено будівництво унікального біогазового комплексу

На Новомиргородщині завершено будівництво унікального біогазового комплексу

Агрохолдинг I&U Group закінчив будівництво унікального біогазового комплексу, збудованого у партнерстві з ЄБРР.

Агрохолдинг I&U Group повністю завершив будівництво біогазового комплексу потужністю 6 МВт/год. Комплекс перероблятиме відходи цукрового виробництва в сировину для теплової та електричної енергії й після запуску в експлуатацію щорічно вироблятиме 48180 МВт «зеленої» електроенергії.

Будівництво комплексу, який знаходиться поблизу селища Капітанівка Номиргородського району Кіровоградської області, тривало з грудня 2018 року, а загальна вартість проєкту склала 23 млн євро. Комплекс відіграватиме важливу роль в покращенні економічного та екологічного стану регіону, тому ще на початку реалізації проєкт отримав підтримку Європейського банку реконструкції та розвитку. З боку цієї фінансової інституції було виділено кредит у розмірі 13 млн євро. Також I&U Group для будівництва комплексу залучив пільговий кредит від Фонду чистих технологій (ФЧТ) у розмірі 2 млн євро.

Для зведення комплексу було залучено більше 500 будівельників, з яких 70% — жителі Кіровоградщини. Кількість працівників заводу після запуску в експлуатацію складатиме 20–25 спеціалістів.

Це єдиний біогазовий комплекс на Кіровоградщині, але його унікальність не тільки в цьому. При будівництві об’єкту використовувалися інноваційні технології та передове обладнання австрійських компаній. Переробка відходів цукрового виробництва в енергію відбуватиметься на гідравлічних реакторах за технологією анаеробних ферментаторів з гідравлічним перемішуванням.

Головні переваги технології — простота та надійність конструкції, низька вартість експлуатації та технічного обслуговування, а також висока ефективність переробки, що у порівнянні з іншими методами дозволяє отримувати більшу кількість біогазу з тони субстрату.

Біогазовий комплекс дозволить холдингу I&U Group ефективно використовувати відходи цукрового виробництва та істотно поліпшити екологічну ситуацію поблизу заводу та селища Капітанівка. За підрахунками, запуск заводу дозволить сукупно скоротити викиди CO2 на 24 000 т на рік. До того ж, залишки від виробництва біогазу будуть використовуватися в якості біодобрив, які частково замінять компанії дорогі мінеральні добрива. Щороку комплекс вироблятиме 10–12 тисяч т твердих мінеральних добрив.

Комплекс готовий до вводу в експлуатацію, запуск заплановано найближчим часом.

Довідка. I&U Group — аграрний холдинг, який близько 25 років реалізує різноманітні сільськогосподарські проєкти в Україні. Компанія займається вирощуванням зернових, олійних культур і цукрових буряків у Кіровоградській та Миколаївській областях. Земельний банк I&U Group становить 50 тис. га.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Агрохолдинг #біогаз #Новомиргород #будівництво
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
С.Э.Р
26 червня 2020 р., 19:14
Хохлодау-ны запасайтесь горохом и бобами на зиму- будете б-ля-ди добывать газ😂😂😂👌👈👈
ГОЛЬМА
27 червня 2020 р., 20:21
ГОРЛОВСКИЙ СПЕЦНАЗ ПРАЦЮЕ НА КИРОВОГРАДЩИНЕ-------------ВЫЯВЛЯЕ АТОШНИКОВ ТА КАРАЕ В ХАТАХ ЗАРАЗ ОБОВ"ЯЗКОВО ШВИДКО  😜👍 --147 200х
Оголошення
live comments feed...