• Головна
  • Меблевий салон «Злато» закликає до екоспоживання та дарує стілець за картонні меблі
18:10, 30 червня 2020 р.
1
Надійне джерело

Меблевий салон «Злато» закликає до екоспоживання та дарує стілець за картонні меблі

Меблевий салон «Злато» закликає до екоспоживання та дарує стілець за картонні меблі

Меблевий салон «Злато» проводить конкурс креативних меблів з картону.

Майже щодня ми приносимо додому покупки в картонних коробках. Важко навіть уявити, скільки таких упаковок просто викидається на смітник і неважко уявити, як згубно це впливає на нашу планету.

Мета конкурсу - привернути увагу до проблеми надмірного споживання. Будь-який предмет, який, здавалося б, вже відпрацював своє, можна використати знову, варто лише включити фантазію! Це ж так просто, особливо, якщо розумієш, що так ти рятуєш планету.

Кілька останніх десятиліть наша планета «задихається» через надмірне споживання людства. Запит на екосвідомість активно культивується у світі і великі бренди пропагують та доносять ідею екоспоживання через свій авторитетний вплив на споживачів. Adidas вже кілька років виготовляє кросівки з океанічного пластику, Gucci випускає колекції з перероблених матеріалів, і таких прикладів дуже багато. Ми, компанія з більш ніж 20-річною історією, не можемо стояти осторонь цієї важливої проблеми. Сподіваємось, що наша ініціатива допоможе залучити дітей до ідеї ощадливого споживання і цим самим зробити свій внесок в збереження нашої планети, - зазначила директорка салону «Злато» Олена Зубченко.

За умовами конкурсу, потрібно вдома створити будь-які меблі з картонних коробок, надіслати фото/відео на адресу [email protected] з позначкою #екоспоживання та описати, чому саме цядо робота повинна перемогти. Вік учасників від 7 до 17 років. Автор найкреативнішої розробки отримає у подарунок комп’ютерний стілець.

#Кропивницький #конкурс #екопродукція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Историк
30 червня 2020 р., 20:13
Хохлы- генетические рабы жидов!!! Поэтому картонные "мэблі" для них самое ОНО!!!
Оголошення
live comments feed...