Як не дати порушникам жодного шансу

1 березня спеціалісти Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства Олег Середюк та Тетяна Коваленко провели семінар-навчання для державної лісової охорони лісогосподарських підприємств області.
IMG_5638

Завідувач сектором юридичного забезпечення та контролю Тетяна Коваленко обговорила з присутніми важливість правильного оформлення матеріалів про притягнення осіб до адміністративної відповідальності за правопорушення, можливі труднощі та способи їх уникнення. Вона наголосила, що справа не тільки в складності забезпечення превентивних заходів, виявлення лісопорушників, а й у недоліках існуючого законодавства, відсутності належної співпраці прокуратури і міліції з однієї сторони та лісової охорони – з іншої. Саме від лісівників у першу чергу залежить результативність оформлення адміністративного правопорушення, адже неуважність до відповідей на запитання в бланках протоколів та постанов (помилки в написанні прізвищ порушників та кваліфікації порушень, відсутність необхідних особистих даних порушника тощо) може стати причиною приписів прокуратури про усунення порушень та вимог про притягнення працівників до дисциплінарної відповідальності.

Тетяна Олександрівна звернула увагу на те, що вкрай важливо проводити постійний моніторинг результатів направлення документації про правопорушення до правоохоронних органів, тому що це дасть можливість вчасно надавати та отримувати інформацію, не «затягуючи» процес, а в результаті – оцінювати ефективність проведеної роботи та робити висновки.

Перший заступник начальника обласного управління - головний лісничий Олег Середюк розглянув питання роботи лісівників в умовах зміни земельного законодавства, зокрема порядок отримання земельних ділянок в користування.

Було розглянуто питання формування районних і сільських програм, адже така робота допоможе залучити додаткові кошти на ведення та розвиток лісового господарства. Своїм досвідом з колегами у цій роботі поділився головний лісничий Чорноліського лісгоспу Олександр Зуєв.

Протягом семінару працівники лісгоспів задавали безліч запитань, що говорить про дієвість та необхідність таких навчань, тому що вдосконалення теоретичних знань разом з обміном практичним досвідом – запорука успішної та ефективної роботи.

Про це сайту 0522.in.ua повідомили в Прес-службі Кіровоградського ОУЛМГ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі