Стихійній торгівлі у Кіровограді кінець?

Складено п’ять протоколів про адміністративні правопорушення, у двох випадках товар вилучено.

 Це – результати двогодинного рейду, проведеного сьогодні, 13 березня, групою представників кількох адміністративних органів на чолі з Тетяною Бєловою, начальником управління зі сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення Кіровоградської міської ради. Об’єктами уваги контролерів були території, прилеглі до Центрального й Полтавського ринків.
 Такі, спрямовані на подолання стихійної торгівлі, акції в обласному центрі проводяться регулярно. Та, чого гріха таїти, торговці-нелегали повертаються на насиджені місця якщо не одразу після рейду, то наступного дня. Спроби влади повернути торгашів із тротуарів та інших непідходящих місць до цивілізованої торгівлі із застосуванням такого інструменту, як вилучення товару з метою його конфіскації, не завжди вдавалися. Так, вилучені продукти харчування встигали зіпсуватися задовго до того, як їх долю вирішував суд (конфіскація будь-якого майна – виняткова компетенція суду). Це спричиняло певні проблеми.
 Та відтепер буде по-іншому. За словами Тетяни Бєлової, уже досягнуто домовленості із судами про те, що справи, в яких фігуруватимуть вилучені предмети стихійної торгівлі, розглядатимуться в день надходження їх до суду.


За матеріалами “Вечірня газета”

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі