Xiaomi Viomi Cleaning Robot надійні пристрої для вологого прибирання в будинку

Роботи-пилососи відомого виробника «розумних» аксесуарів і техніки Xiaomi, представлені новою і унікальною лінійкою, Viomi, яка виділяється на тлі аналогічних пристроїв, розширеним функціоналом і характеристиками. Пилососи лінійки Xiaomi Viomi - це пристрої в дизайні і конструкції яких, акцент зроблений на вологе прибирання і чищення поверхонь.

Xiaomi Viomi Cleaning Robot – це ідеальний варіант пилососів для тих користувачів, які вибирають універсальні моделі для повного циклу збирання в будинку.

Xiaomi Viomi Cleaning Robot надійні пристрої для вологого прибирання в будинку, фото-1

Щоб прийняти зважене і обґрунтоване рішення про покупку одного з роботів в лінійці Xiaomi Viomi, варто приділити увагу тим можливостям, якими відрізняються моделі від своїх попередників. Серед таких особливостей і переваг:

  • Робочі режими. Всі пилососи Xiaomi Viomi Cleaning Robot мають три основні режими роботи, що включають суху, вологу і комбіновану частину прибирання, вибрати які користувач може в залежності від площі приміщення і ступеня його забруднення.
  • Система збирання. Якісний та ефективний спосіб прибирання забезпечує центральна V-образна щітка і невеликі бічні щітки. По ходу руху агрегату, бічні щітки вимітають дрібне сміття, пил і шерсть тварин з кутів і важкодоступних місць, а основна щітка подає його до отвору всмоктування.
  • Навігація. У верхній частині корпусу розміщена спеціальна мініатюрна вежа, в якій встановлено LDS-датчик, що представляє собою лазерний далекомір. Цей датчик уважно досліджує простір навколо пристрою, визначаючи оптимальний і безпечний маршрут руху, і становить карту руху для пилососа.
  • Управління. Для ефективного і віддаленого управління роботом-пилососом, його власник може використовувати спеціальний мобільний додаток Mi Home, яке дозволяє включити пристрій для збирання, незалежно від того, в якому місці знаходиться користувач.
  • Одночасна сухе і вологе прибирання. Деякі агрегати лінійки Viomi здатні одночасно виконувати збір сміття і пилу, а також мити підлогу і протирати поверхні вологою мікрофіброю. Регулювання подачі води на серветку, також регулюється в мобільному додатку, за рахунок чого під час роботи і після її закінчення, на підлозі не залишається слідів, калюж або розлучень.

Вартість кожного агрегату в нашій компанії, є не тільки розумною і обґрунтованою, а й може бути знижена за рахунок приємних знижок. А послуга тестування пилососа, дозволить на практиці перевірити весь функціонал і можливості пристрою. Для даної модельної лінійки пилососів на офіційному сайті https://smartrobot.com.ua/ нашого інтернет-магазину представлена порівняльна таблиця, яка дозволити вам побачити відмінності і особливості моделей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі