Надійне джерело

Як козаки в футбол грали

ДСНС прийняло у часть у футбольному чемпіонаті.

Про це повідомляє пресслужба ДСНС у Кіровоградській області, пише 0522.

Рятувальники посіли 4 місце у Чемпіонаті України з футболу серед 96 команд Ліги учасників АТО. Вчора у Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановськогопройшов матч за 3 місце регулярного Чемпіонату України з футболу серед команд Ліги учасників АТО. У двобої зійшлися команда ДСНС України «Рятувальник» (м. Маріуполь) та збірна команда «Волинь АТО» ( м. Луцьк).

У першій половині зустрічі рятувальники більше створювали гострих моментів біля воріт суперника, а от із реалізацією не завжди все було гаразд. Не зважаючи на це, на перерву команди пішли з рахунком 2:1 на користь ФК «Рятувальник». У надзвичайників голи забили Микола Єрмоленко (з пенальті) та Олександр Потапенко. В команді з Волині відзначився Володимир Робачук .

У другому таймі «Волинь АТО» поступово захопили перевагу, краще граючи у центрі та, створюючи гострі моменти у штрафній «Рятувальника». Як результат, замкнув пас та прострелив у дальній кут бомбардир волинян Леонід Єфремов. Ще 2 м’ячі у британському стилі, головою, забили  все той же Леонід Єфремов та Сергій Прик. До кінця матчу волиняни зберегли перевагу та одержали перемогу із рахунком 2:4.

Переможцями  ж Чемпіонату та володарями Кубку Героїв АТО стала команда Національної гвардії України «Ягуар» (м. Калинівка) , яка переграла команду Збройних сил України «ДонОВК» (м. Маріуполь) з рахунком 4:2.

Вітаємо нашу команду дебютантів  із почесним 4 місцем та бажаємо нових перемог.