Корм Dambo для котів - найкращий

Кожен свідомий та турботливий господар кота намагається забезпечити йому найкраще. Одним з основних аспектів догляду за твариною є правильне та збалансоване харчування. Кішок, порівняно з собаками, одомашніли значно пізніше. Це одна з причин, чому їх потреби та харчові звички більше схожі на потреби диких предків. Одомашнені коти залишаються хижаками, тому їхня їжа, запропонована на сайті https://dambo.com.ua/ua/catalog/suhoj-korm-cat, базується на м’ясі .

Сухий корм для котів

Сухі продукти містять у середньому 10-11% води. Її мінімальний вміст не вказаний, зазвичай корми для домашніх тварин містять щонайменше 3%-6%. Суттєві переваги котячого корму включають безпроблемне зберігання та годування, який не зіпсується, наприклад, лежачи в мисці цілий день у спекотні дні. Калорійність сухої їжі вища, ніж у вологої їжі, та становить в середньому 4 ккал на 1 г продукту.

Вологий корм для котів

Волога їжа становить в середньому 1 ккал на 1 г. Ця інформація надзвичайно важлива, особливо у двох випадках, коли:

  • у вас вдома "ненажерливий" кіт, який із задоволенням з'їв би майже будь-яку кількість їжі,
  • вам потрібно щоб ваша кішка схуднула,
  • кішка відчуває біль при кусанні, наприклад, пов’язана з пародонтозом.

Подаючи вологу їжу, ви забезпечуєте необхідну калорійність у більшому обсязі поданої страви. Завдяки цьому у кота виникає відчуття ситості, ви також можете частіше годувати кішку порціями, які будуть для неї задовільними, а м’які шматочки доставляють менше дискомфорту. Вологі продукти мають високий вміст води, яка коливається близько 70%-83%. Вживаючи вологий корм, коти значно зменшують ризик зневоднення.

Економні корми та корми преміум-класу

Також є помітний поділ у номенклатурі щодо потенційної якості кормів, а отже, і їх сегментації: економічні корми та корми преміум-класу. Цей розподіл є договірним, вводиться самими виробниками та не відображається в правових нормах. Однак це не означає, що між ними немає відмінностей.

Економічні корми - вони найдешевші, легко доступні, але інгредієнти їх іноді є нижчої якості. Вони також не містять функціональних добавок поліпшення якості та зовнішнього вигляду шерсті, або пристосованих до віку кота.

Преміум-їжа - орієнтована на власників, які шукають щось більше, ніж базові потреби в поживних речовинах. Вони цілісні та збалансовані, а також містять функціональні інгредієнти, які підтримують організм, наприклад, у період росту, вагітних котів, літніх котів та якість їх шерсті.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии