
Освіта
12:38, 16 листопада 2020 р.
Надійне джерело
Учнівські таланти Кропивницького: конкурс оголошено
Освіта

Педагоги Кропивницького вчитимуться виявляти учнівські таланти.
Про це повідомляє пресслужба Кропивницької міської ради, пише 0522.
У період із 16 по 20 листопада у Кропивницькому відбудеться освітянський тренінг від платформи «AREMA». Про це повідомили в управлінні освіти міської ради.
- Проєкт зорієнтований на виявлення талантів вихованців безпосередньо закладом освіти, аналіз індивідуальної траєкторії розвитку учнів на основі оцінювання рівня компетентності,
- розповіла начальник управління освіти
Лариса Костенко.
Платформа допоможе опанувати інтерактивний електронний аналіз вимог до обов'язкових результатів навчання та компетентностей здобувачів освіти в закладах загальної середньої освіти, закладах професійної-технічної освіти.
У заході беруть участь педагогічні працівники п'яти закладів професійної та професійно-технічної освіти міста Кропивницького та чотирьох закладів загальної середньої освіти: НВО «Вікторія-П», № 25, «Ліцей «Науковий» та гімназії імені Тараса Шевченка.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:09
20 жовтня
18:55
18 жовтня
17:10
18 жовтня
ТОП новини
Оголошення
10:10, 10 жовтня
11:44, 16 жовтня