• Головна
  • Порядок заповнення податкової накладної
17:30, 8 квітня 2013 р.

Порядок заповнення податкової накладної

ДПС у Кіровоградській області повідомляє, що відповідно до вимог наказу Мінфіну України від 01.11.2011р. № 1379 податкова накладна заповнюється державною мовою. Згідно із ст.10 Конституції України державною мовою в Україні є українська мова.

Частиною шостою ст.7 Закону України „Про засади державної мовної політики” встановлено, що регіональна мова або мова меншини (мови) використовуються на відповідній території України в роботі місцевих органів державної влади, органів АР Крим та органів місцевого самоврядування, застосовується і вивчається в державних і комунальних навчальних закладах, а також використовується в інших сферах суспільного життя в межах і порядку, що визначаються Законом. Отже, оскільки вимоги щодо заповнення податкової накладної та безпосередньо форми останньої стосуються не лише одного певного регіону, а території України в цілому, податкові накладні мають заповнюватися державною мовою (лист ДПС України від 05.03.2013 р. №1284/К/15-3114).

В полях податкової накладної „Найменування продавця” та „найменування покупця” зазначається назва юридичної особи, яка відповідає назві, зазначеній у статутних документах такої особи (з відповідним відображенням розміру літер такої назви) (лист ДПС України від 15.01.2013р. №534/6/15-3115).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...