• Головна
  • Яку професію варто обрати молодій людині
12:57, 25 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Яку професію варто обрати молодій людині

Яку професію варто обрати молодій людині

У Кропивницькому відповідальна молодь вчилася обирати відповідальну професію.

За даними відділу організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Кіровоградського обласного центру зайнятості, пише 0522.

Вчора Кіровоградськийобласний центр зайнятості долучився до проведенняпрофорієнтаційної акції «Відповідальна молодь обирає відповідальну професію»,що організована Управлінням молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації на базі освітньо-культурного простору «Гончаренко Центр».Мета заходу – популяризація суспільно значущих професій серед молоді.

«Світ професій став більш диференційованим. Більшість галузей трансформується, виникають нові професії. Змінюються вимоги до робочої сили, а деякі професії і зовсім зникають. Робити професійний вибір стало складніше. Проте, служба зайнятості завжди готова прийти на допомогу тим, хто цього потребує. Тим, хто опинився на роздоріжжі професійного шляху, обирає професію або місце роботи ми пропонуємо скористатися інтернет-ресурсами Державної служби зайнятості»,

зазначив заступник директора

Кіровоградського обласного центру

зайнятості Богдан Стоян.

Військова кар'єра починається з хорошої освіти – такий акцент зробили представники навчальних закладів, що готують офіцерів

У свою чергу представники Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області зауважили, що професія поліцейського  одна із найбільш важливих і відповідальних професій у світі, адже поліцейські забезпечуютьпублічну безпеку і порядок, охороняють права і свободи людини, а також інтереси суспільства і держави, протидіють злочинності.

Про професію рятувальника розповіли  представники Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Кіровоградській області, які зазначили, що часто рятувальник – це вже не професія, а спосіб життя, аджевогнеборці постійно перебувають в очікуванні тривоги та того, що можливо комусь саме зараз потрібна буде допомога.

Перегляньте відео з акції «Відповідальна молодь обирає відповідальну професію»:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кіровоградщина #Робота #Вакнсії #Пошук #Зайнятість #Молодь
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...