• Головна
  • Злісне невиконання обов’язків по догляду за дев’ятимісячним сином: оголосили вирок батькам
10:49, 10 червня 2021 р.

Злісне невиконання обов’язків по догляду за дев’ятимісячним сином: оголосили вирок батькам

За належного підтримання обвинувачення ювенальним прокурором Новоукраїнської окружної прокуратури до кримінальної відповідальності притягнуто батька та матір малолітньої дитини за фактами злісного невиконання ними встановлених законом обов’язків по догляду за дитиною, що спричинило тяжкі наслідки (ст.166 КК України).

Обвинувачені, будучи батьками дев’ятимісячної дитини, не виконували обов’язки щодо піклування про стан здоров`я дитини шляхом ухилення від догляду за нею, та від виконання своїх батьківських обов`язків:  обмежували малолітню дитину в правильному отриманні їжі, у доступі до соціального розвитку та спілкування, нормального розвитку. Утримували хлопчика в приміщенні однієї з кімнат будинку, не забезпечували санітарними умовами проживання, не вживали жодних заходів щодо надання своєчасної кваліфікованої медичної допомоги дитині.

 Такі дії обох батьків призвели до тяжких наслідків - дитина за висновками фахівців відставала у вазі біля 25 %,  У хлопчика медики діагностували хвороби, що стали наслідком неналежного догляду - гіпотрофію 2 ступеню та анемія.

 Суд, врахувавши всі обставини справи, засудив батька та матір малолітньої дитини за ст.166 КК України до покарання у виді позбавлення волі строком на 2 (два) роки. На підставі ст.75 КК України судом встановлено обвинуваченим іспитовий строк тривалістю 1 рік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...