Пенсійне забезпечення жителів Кіровоградщини: сума власних надходжень зростає, потреба у коштах для виплати пенсій – теж

Головне управління Пенсійного фонду в області повідомляє, що за оперативними даними за січень-квітень нинішнього року до бюджету Пенсійного фонду в Кіровоградській області зібрано власних надходжень у сумі816,3 мільйона гривень, що на 59,6 мільйона гривень, або на 7,9%, більше, порівняно з аналогічним періодом 2012 року. Заплановані по власних коштах показники виконано на 101,9%, понадпланові надходження склали 15 мільйонів гривень.

Територіальними управліннями Пенсійного фонду в області забезпечено своєчасне фінансування витрат на виплату пенсій жителям Кіровградщини. Видатки у січні-квітні склали 1 мільярд 681,5 мільйона гривень, що більше, ніж торік на 220 мільйонів гривень.

Чисельність пенсіонерів області, які отримують належні їм виплати через банківські установи, станом на 1 травня складає126,5 тисячі осіб (42,7%від загальної кількості пенсіонерів), що на 6,2 тисячі більше,ніж у січні-квітні минулого року. Через пенсійні рахунки у банках за чотири місяці виплачено пенсій та грошової допомоги у сумі695,1 мільйона гривень, що на115 мільйонів гривень більше, ніж за аналогічний період 2012 року. Це дало змогу зекономити («доставка» пенсій через банківські установи, на відміну від поштового обслуговування, для Пенсійного фонду є безкоштовною) 4,8мільйона гривень, які використані для фінансування пенсій жителів області.

Потреба в коштах на виплату пенсій та грошової допомоги у травні нинішнього року складає 423,9 мільйона гривень (у тому числі особам, звільненим з військової служби та деяким іншим категоріям громадян – 25,3 мільйона гривень), що на 18 мільйонів гривень більше, ніж у травні 2012 року (405,9 мільйона гривень).

За оперативними даними станом на 1 травня в органах Пенсійного фонду Кіровоградщини отримують пенсії та грошові виплати понад 310 тисяч громадян. Протягом січня-квітня в області призначено 3541 пенсію, перераховано за додатково наданими документами 8405 пенсій, встановлено пенсій за особливі заслуги перед Україною 209особам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі