У Кіровограді з’являться 10 нових майданчиків

Мінімум десять нових ігрових та спортивних майданчиків упродовж літа-осені з’являться у Кіровограді. Їх встановлюватимуть у рамках торік розпочатої ініціативи.

Депутат обласної ради Олександр Шаталов зазначає, що місця для майданчиків кіровоградці обиратимуть самостійно.

- Як і минулого року, ми запропонуємо містянам телефонувати на гарячу лінію і озвучувати свої варіанти локацій. Далі ж відбуватиметься збір підписів. Це робитиметься задля того, щоб у майбутньому не виникало жодних протиріч між жителями стосовно того чи іншого місця розташування, і тільки після цього ми встановлюватимемо майданчики, - пояснив депутат.

Наразі за ініціативи Олександра Шаталова у Кіровограді продовжується масштабна кампанія з доукомплектування раніше встановлених майданчиків. До існуючих елементів додаються нові – балансири, лабіринти, а також баскетбольні щити, тенісні столи, шведські стінки, футбольні ворота та інші.

- Разом із тим ми сьогодні розглядаємо можливість обладнання на набережній Кіровограда футбольного міні-поля, - повідомив депутат обласної ради, додавши, що такі невеликі футбольні поля також планується встановити у інших мікрорайонах міста.

майданчики

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі