
13:06, 22 липня 2021 р.
У шахті на Кіровоградщині, де знаходилися понад 40 гірників, сталася пожежа
44 гірника Кіровоградщини підняли з шахти через пожежу
На Кіровоградщині сталася пожежа у шахті «Смолінська» ввечері 21 липня.
За інформацією, подія сталася о 19:35. На похилому з’їзді горизонту 640 м загорівся шахтний самоскид марки Paus. Протягом двох годин вогонь вдалося приборкати. У результаті події ніхто не постраждав, водночас 44 гірника довелося підняти на поверхні.
За інформацією, наразі шахта працює в штатному режимі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:15
22 червня
ТОП новини
Оголошення
07:50, 12 червня
07:50, 12 червня
18:07, 20 червня
07:50, 12 червня
18:07, 20 червня