Промисловість області відновлюється

Попри всі економічні і фінансові труднощі спостерігається позитивна тенденція до поступового відновлення потенціалу промисловості. Так, у червні, порівняно з травнем 2009 року, обсяги продукції зросли на 42,3%. Це найбільші темпи у державі (в Україні – на 3,1%).

Певною мірою цьому сприяло введення в експлуатацію низки нових підприємств. Наприклад, тільки на ПП «Еллада» (ПГ»Креатив», м. Кіровоград) з переробки олійного насіння методом екстракції створено 370 робочих місць.

З початку 2009 року відновили свою роботу 40 промислових підприємств області, з них у червні – 3, а саме: ВАТ « Заваллівський графітовий комбінат», ТОВ «ЮССА», ЗАТ «Капустянський гранітний кар'єр».

Віктор Серпокрилов зауважив, що у харчовій промисловості забезпечено нарощування обсягів виробництва на 2,2%. Позитивна динаміка спостерігається й у добувній промисловості (із 46% у січні до 83,3% за підсумками першого півріччя 2009 року). – Цьому сприяла стабільна робота ЗАТ « Кіровоградграніт » та « Елгран », ВАТ « Заваллівський графітовий комбінат», проведення ремонтних робіт на ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат», – підкреслив заступник голови облдержадміністрації.

У сільському господарстві також утримано позитивну динаміку: у першому півріччі нинішнього року забезпечено зростання обсягів виробництва валової продукції у всіх категоріях господарств на 1,0% (556,3 млн. грн.), інформує Кіровоградський центр зайнятості.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии