• Головна
  • У Кропивницькому виявлені неоформлені перукарі
14:44, 4 серпня

У Кропивницькому виявлені неоформлені перукарі

Фахівець Управління Держпраці в області провела інспекційне відвідування з питань виявлення неоформлених трудових відносин у фізичної особи-підприємця у м. Кропивницькому, яка здійснює діяльність із надання перукарських послуг.

 На час відвідування у приміщенні перукарні виконували роботу четверо осіб, що і зафіксовано на фото інспектором праці. Присутні повідомили, що працюють перукарями і планують оформитись як фізичні особи-підприємці.

За інформацією пенсійного фонду повідомлення про початок трудових відносин із зазначеними працівниками відсутні. На вимогу інспектора про надання кадрових та бухгалтерських документів, ведення яких передбачене законодавством про працю, не надано жодних документів, підтверджуючих трудові відносини з перукарями.

Таким чином встановлено порушення вимог ст. 21 Кодексу законів про працю України щодо укладення трудового договору та ст. 24 КЗпП України, якою передбачено, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Фізичній особі-підприємцю вручено обов’язковий до виконання припис та попередження про відповідальність за порушення законодавства про працю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...