• Головна
  • Юні кропивницькі гімнастки продовжують успішні виступи
09:07, 21 вересня 2021 р.

Юні кропивницькі гімнастки продовжують успішні виступи

Минулих вихідних, 18-19 вересня, на базі факультету фізичного виховання ЦДПУ імені Володимира Винниченка відбувся чемпіонат міста з гімнастики художньої. Участь у змаганнях, присвячених 267-ій річниці заснування Кропивницького, взяли більше 100 грацій.

Учасників та гостей привітали ректор педагогічного університету Євген Соболь, декан факультету фізичного виховання Анатолій Турчак і начальник управління молоді та спорту Кропивницької міської ради Вячеслав Гурський.

У турнірі особливо відзначилися вихованки КДЮСШ №3: за програмою кандидатів у майстри спорту золоту медаль завоювала Дар’я Савенко, а її одноклубниця Анастасія Скидан стала бронзовою призеркою. А за програмою спортсменів третього розряду срібною призеркою стала Марія Воленко, “бронзу” ж виборола Анна Яровенко.