• Головна
  • Як захистити свої активи на криптовалютній біржі ВайтБІТ
Новини компаній
12:15, 7 жовтня 2021 р.

Як захистити свої активи на криптовалютній біржі ВайтБІТ

Новини компаній


Щоб отримати відповідь на це питання, необхідно спершу зрозуміти — централізовані та децентралізовані біржі криптовалют працюють за різними принципами. Більш надійними та зрозумілими вважаються саме централізовані.

Як CEX захищає кошти

Централізована біржа криптовалютhttps://whitebit.com/ua виступає кастодіаном. Тобто кошти, якими користується юзер, зберігаються не на власному гаманці трейдера, а на холодному гаманці біржі. Холодний гаманець — той, який не під'єднано до мережі Інтернет постійно. 

Це означає, що якщо купити біткойн, біржа https://whitebit.com/ua утримує його на власному рахунку. Втім, актив буде відображатися як наявний в розділі “Баланси”. І обмежень щодо його використання власником немає.

Що стосується децентралізованих (DEX), такі платформи виступають як посередник між покупцем та продавцем. Кожного разу тут треба вводити паролі до власних гаманців, і у випадку шахрайських дій відповідальність лежить власне на користувачеві. Тому CEX вважаються більш надійними.

Як захистити криптоактиви на WhiteBIT

Стосовно заходів безпеки, зі свого боку Вайт Біт впровадила брандмауер веб-додатків WAF, що захищає сайт від хакерських атак. 

Зважаючи на зазначену вище інформацію щодо зберігання коштів платформою, отримання доступу до використання коштів юзера можливе лише за наявності доступу до облікового запису. Через що платформа впровадила низку засобів, налаштувати їх можна через вкладку “Безпека”.

Так:

  • Двофакторна аутентифікація (2FA) - must have на будь-якій сучасній платформі, де відбувається обмін та трейдинг криптовалют. Для чого треба звантажити додаток на мобільний телефон (наприклад, Google Authenticator) і кожного разу, заходячи у профіль на біржі, вводити код, що генерується у мобільному додатку кожні 30 секунд. Таким чином, не тільки пароль до акаунту дає доступ, але й пароль з автентифікатору.

Додатково: на випадок, якщо користувач змінює основний пароль до акаунту, після зміни зняття коштів можливе лише через три дні. З налаштованою 2FA цього обмеження немає. 

  • Можна налаштувати автовихід з акаунту (від 30 хвилин до тижня) на випадок, якщо вхід до облікового запису відбувається не через власний пристрій.


  • Налаштувати антифішинговий код, щоб мати можливість розпізнати, коли шахраї намагаються видати себе за біржу через листування.


На останок, варто зазначити особливу можливість WhiteBIT — створення білого списку адрес для зняття коштів. Налаштувати цю функцію також можна тільки через двофакторну аутентифікацію. Таким чином, тільки якщо хтось отримав доступ до телефону юзера, він може зняти накопичення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...