Прокуратура перевірила законність прийнятого рішення інспектора ВДАІ щодо ДТП

Органами прокуратури м. Кіровограда проведено перевірку законності прийнятого ВДАІ міліції ГБ Кіровоградського МВ УМВС України в області рішення про відмову в порушенні кримінальної справи по факту ДТП, під час якого пасажири отримали тілесні ушкодження та були доставлені до обласної лікарні.


В ході вивчення матеріалів про відмову в порушенні кримінальної справи встановлено, що акти судово-медичного дослідження знаходилися у інспектора з дізнання відділення ДАІ Кіровоградського МВ УМВС України в Кіровоградській області. Отримавши вищезазначені акти, інспектор, всупереч інструкції, не повідомив своє керівництво про те, що є потерпілий, який внаслідок ДТП отримав тілесні ушкодження, висновок до матеріалів дослідчої перевірки не долучив, що призвело до невнесення даних до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
За результатами проведеної перевірки, лише за втручання прокуратури відомості про кримінальне правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Начальнику Кіровоградського МВ УМВС України в області внесено подання про усунення виявлених перевіркою порушень. Інспектора, в свою чергу, за неналежне виконання своїх службових обов’язків притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Прес-служба прокуратури міста

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии