• Головна
  • Микола Цуканов: "Старі фотографії – це наша машина часу" (ФОТО)
Історія
14:00, 5 листопада 2021 р.

Микола Цуканов: "Старі фотографії – це наша машина часу" (ФОТО)

Історія
Чоловіки Єлисаветграда наприкінці XIX - початку XX століть

Чоловіки Єлисаветграда наприкінці XIX - початку XX століть

5 листопада відзначається два свята – «День розглядання старих фотографій» та «Всесвітній день чоловіків». Зазвичай вони проходять непомітно. Захопившись вивченням старих фотографій, відомий кропивницький галерист та мистецтвознавець Микола Цуканов, на своїй сторінці у Фейсбуці, об’єднав ці два свята у одне:

«Розглядання – це велике мистецтво. Можна дивитися – і не бачити. Можна сто разів перегорнути альбом фотографій, і на сто перший зрозуміти щось таємниче та важливе, що ховається в ньому. Адже старі фотографії – це наша машина часу, яка може віднести будь-кого до минулого. Перенесіться на 100 років тому і подивіться, як виглядали ЧОЛОВІКИ Єлисаветграда наприкінці XIX - початку XX століть».

Чоловіки Єлисаветграда наприкінці XIX - початку XX столітьЧоловіки Єлисаветграда наприкінці XIX - початку XX столітьЧоловіки Єлисаветграда наприкінці XIX - початку XX столітьЧоловіки Єлисаветграда наприкінці XIX - початку XX столітьЧоловіки Єлисаветграда наприкінці XIX - початку XX столітьЧоловіки Єлисаветграда наприкінці XIX - початку XX столітьЧоловіки Єлисаветграда наприкінці XIX - початку XX століть

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...