• Головна
  • Мобільні телефони Umidigi: новинка на ринку України
Новини компаній
15:35, 19 листопада 2021 р.

Мобільні телефони Umidigi: новинка на ринку України

Новини компаній

На сьогоднішній день користувачі ставлять виробникам смартфонів високу планку якості, функціональності і зовнішнього дизайну. До того ж, важливим параметром являється ціна виробу. Усім заявленим вимогам задовольняють мобільні телефони Umidigi.

Фірма-виробник смартфонів Umidigi

Мобільні телефони Umidigi: новинка на ринку України , фото-1

Фірма, яка розробила смартфони фірми Umidigi знаходиться у Києві. Цікавою особливістю являється те, що вона не має власних заводів. Завдяки тісному співробітництву з TCL Corporation та THL, Umidigi користуються виробничими потужностями цих китайських компаній-гігантів.

Зареєстрована компанія була ще у 2006 році, але виробляти смартфони почала лише у 2012 році. До ребредінгу вона називалася Umi, що розшифровується як «U and Me», у перекладі з англійського означає «ти і я». Це говорить про бажання усяк служити людству і підтримувати з ним контакт через виробництво якісного товару.

Мобільні телефони Umidigi: новинка на ринку України , фото-2

У 2016 році до назви додалося закінчення у вигляді технологічного акценту DiGi. Дані змінити ознаменували вихід китайця на міжнародний ринок та вдосконалення іміджу корпорації. Обновилася і продукція компанії.

Umidigi прийняли рішення назву зробити простішою, зробити акцент на функціональності. На початку своєї діяльності телефони Umidigi продавали на таких торгівельних майданчиках як AliExpress, eBay и Amazon. Сьогодні ми можемо спостерігати їх поступове розповсюдження у багатьох країнах світу. В Україні телефони цього бренду ще не на слуху, але через певний період часу вони повинні увійти в топ завдяки хорошій якості і доступній вартості.

Особливості смартфонів Umidigi

Мобільні телефони Umidigi: новинка на ринку України , фото-3

Umidigi випустила більше 55 моделей телефонів. Крім того, в асортименті представлені аксесуари, наприклад, бездротові навушники, смарт-годинники, селфі-паличка, штатив, бездротова зарядка та інше. Вони мають іншу назву і виробляються під брендами Ubeats, Upod, Uwatch, Selfie Stick и Q1.

У 2020 році Umidigi представила світові водостійкий і протиударний телефон, назва якого Bison. Ця подія значно збільшила рейтинг компанії і підвищила її популярність на ринку. Попит на такі телефони великий і навряд чи знизиться найближчим часом. Наступна розробка Bison GT вже виявилася оздоблена потужним процесором, завдяки чому смартфон успішно конкурує з компаніями-гігантами світового масштабу.

Мобільні телефони Umidigi: новинка на ринку України , фото-4

Umidigi позиціонує себе, як виробник-новатор. Вони пробують впроваджувати цікаві розробки у свою продукцію. Наприклад, у 2021 році був випущений смартфон із термометром. Це нововведення як раз стало співзвучним сучасному стані у світі, пов’язаним із Covid-19. Швидкість вимірювання такого термометру зіставляє не більше двох секунд, а точність відповідає спеціалізованим медичним пристроям.

Виробник усіма силами намагається оптимізувати свій продукт, створюючи вироби все більш високої якості, зберігаючи при цьому ціновий діапазон. Тому придбання такого смартфону стане для користувача приємною несподіванкою, так як за незвичайним зовнішнім виглядом приховується також і розвинений функціонал.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...