• Головна
  • У Кропивницькому відбулася фасилітована сесія для регіональної ради професійної освіти
15:30, 26 листопада 2021 р.
Надійне джерело

У Кропивницькому відбулася фасилітована сесія для регіональної ради професійної освіти

24 листопада у Кіровоградській регіональній торгово-промисловій палаті відбулася фасилітована сесія щодо підвищення потенціалу взаємодії у регіональній раді професійної (професійно-технічної) освіти Кіровоградської області.

Захід пройшов за участі представників Директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України, Координатора проектів ОБСЄ в Україні, представників Команди підтримки реформ Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації. У фасилітованій сесії взяв участь й заступник директора обласного центру зайнятості Богдан Стоян.

Під час заходу присутні обговорили напрацьовані інструменти комунікацій стейкголдерів під час реформи децентралізації професійної освіти, шляхи та засоби налагодження дієвої взаємодії між стейкголдерами сфери професійної (професійно-технічної) освіти під час трансформації галузі у Кіровоградській області.

Водночас Б. Стоян повідомив, що Кіровоградський обласний центр зайнятості є одним із 10 регіональних центрів зайнятості, який задіяний в проєкті, що реалізується у рамках співпраці EU4Skills та Державної служби зайнятості, з метою вдосконалення відповідності професійного навчання замовленню роботодавців, розпочав свою роботу пілотний проект. Заступник директора наголосив, що проєкт орієнтований на підвищення ефективності забезпечення галузей економіки кваліфікованими трудовими ресурсами, передусім, шляхом більш обґрунтованого формування регіонального замовлення на підготовку фахівців та робітничих кадрів. Коротко окреслив складові проєкту та етапи його реалізації в області.

В активному полілозі комунікантів був напрацьований перелік інструментів і заходів, що можуть посилити ефективність взаємодії стейкголдерів сфери професійної (професійно-технічної) освіти області.

Орієнтовно на майбутнє, буде розроблено план реалізації заходів та необхідні кроки, що сприятимуть налагодженню ефективної взаємодії між стейкголдерами.

З 22-26 листопада 2021 року Міністерство освіти і науки спільно з роботодавцями, міжнародними партнерами, регіональними центрами зайнятості та центрами професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості проводить Всеукраїнський тиждень професійної освіти.

Це ще один привід нагадати, що представники робітничих професій вже протягом багатьох років користуються значним попитом на ринку праці України, а роботодавці готові пропонувати їм конкурентні заробітні плати та гідні умови праці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...