Пенсійне забезпечення жителів Кіровоградщини у січні-травні

Головне управління Пенсійного фонду в області повідомляє, що за оперативними даними за січень-травень 2013 року до бюджету Пенсійного фонду в Кіровоградській області зібрано власних надходжень у сумі 1 мільярд 020,1 мільйона гривень, що на 63,7 мільйона гривень (або на 6,7%) більше, порівняно з аналогічним періодом 2012 року. Заплановані по власних коштах показники виконано на 100,7%, понадпланові надходження склали 6,7 мільйона гривень.

Управліннями Пенсійного фонду у містах та районах області забезпечено своєчасне фінансування коштів на виплату пенсій жителям відповідних територій. Видатки у січні-травні склали 2 мільярди 104,3 мільйона гривень, що більше, ніж торік, на 237,7 мільйона гривень.

Чисельність пенсіонерів області, які отримують пенсійні виплати через банківські установи, станом на 1 червня складає 126,9 тисячі осіб (42,8 від загальної кількості пенсіонерів), що на 6,1 тисячі більше, ніж у січні-травні 2012 року. Через пенсійні рахунки у банках за п’ять місяців виплачено пенсій та грошової допомоги у сумі 868,7 мільйона гривень, що на 126,8 мільйона гривень більше, ніж за аналогічний період 2012 рокуЦе дало змогу заощадити («доставка» пенсій через банківські установи, на відміну від поштового обслуговування, для Пенсійного фонду є безкоштовною) 6 мільйонів гривень, які використані для фінансування пенсій жителів області.

За оперативними даними станом на 1 червня в органах Пенсійного фонду Кіровоградщини отримують пенсії та грошові виплати 308644 громадян. Протягом січня-травня в області призначено 4835 пенсій, перераховано за додатково наданими документами 10181 пенсію, встановлено пенсій за особливі заслуги перед Україною 248 особам.

Юрій ШАРПІНСЬКИЙ,

перший заступник начальника

головного управління Пенсійного фонду в області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі