
15:00, 10 червня 2013 р.
13-14 червня 2013р. в обласному краєзнавчому музеї відбудеться семінар!
Захід організовано Департаментом культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської обласної державної адміністрації та Кіровоградським обласним краєзнавчим музеєм.
На семінар запрошені директори музеїв-юридичних осіб області. Темою семінару стало питання екскурсійно-туристичного обслуговування населення музейними закладами Кіровоградщини. Учасникам семінару буде запропонована цікава програма від практичного обговорення завдань до захоплюючої туристичної поїздки в Олександрівку.
Тож маємо надію що нові знання отримані на семінарі допоможуть його учасникам у організації екскурсійно-туристичної діяльності музейних закладів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
10:14, 11 червня
3
12:02, 10 червня
1
15:21, 22 червня