Консультації з питань застосування митного законодавства в Кіровограді

Співробітники Кіровоградської митниці Міндоходів безплатно надають консультації за зверненнями підприємств та громадян, що переміщують товари, транспортні засоби комерційного призначення через митний кордон України або провадять діяльність з питань митної справи.

Такі консультації надаються за місцем розташування підприємств (місцем проживання або тимчасового перебування громадян) в усній, письмовій або електронній формі. Строк надання відповіді не повинен перевищувати 30 календарних днів, наступних за днем отримання звернення. Такі консультації мають індивідуальний характер і можуть використовуватися виключно тією особою, якій їх було надано.

До Кіровоградської митниці Міндоходів з початку 2013 року з метою отримання консультацій звернулося 18 громадян. Переважно їх цікавили порядок ввезення та оподаткування транспортних засобів, особливості ввезення та вивезення несупроводжуваного багажу при переїзді на постійне місце проживання та митного оформлення продуктів харчування.

Для того, щоб отримати консультацію з питань застосування митного законодавства, суб’єкти господарювання можуть звернутися до Кіровоградської митниці Міндоходів за адресою: м. Кіровоград, вул. Тореза, 27в, або телефоном (0522) 32-21-58.

ГУ Міндоходів у Кіровоградській області звертає увагу на те, що порядок надання консультацій з питань митної справи визначено статтею 21 Митного кодексу України.

Прес-служба ГУ Міндоходів у Кіровоградській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі