• Головна
  • Цінний спеціаліст: у Вільшанській громаді збрають кошти на придбання житла сім'ї хірурга з Маріуполя
09:18, 11 травня 2022 р.

Цінний спеціаліст: у Вільшанській громаді збрають кошти на придбання житла сім'ї хірурга з Маріуполя

Про складну долю сім'ї лікарів, що евакуювалася у Вільшанку з Маріуполя, та проблему зі спеціалістами в місцевій лікарні,  розповіли вільшанці у соцмережах.

"Війна,  розпочата Російською Федерацією,  внесла свої найгірші корективи у життя українців. Багато з яких мусили покинути свої домівки, нажите майно, дороге та цінне серцю та душі, тікаючи від бомбардувань, знущань та ґвалтувань – того пекла війни, яке чинять російські окупанти.

Таким чином у нашу, наразі вільну від воєнних дій, Вільшанську громаду потрапив лікар-хірург з м. Маріуполь, останнє місце роботи якого було КНП «Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня». Лікар,  не дивлячись на молоді роки,  має велику практику хірургічних втручань.

Враховуючи надскладну кадрову ситуацію в Вільшанській лікарні, ми як ніхто зацікавлені в отриманні такого рівня лікаря. А для цього в першу чергу необхідно забезпечити спеціаліста житлом. До речі, разом з лікарем приїхали його сім’я – мати, брат та дружина, яка за спеціальністю паталогоанатом. Наразі лікар-хірург та його брат працевлаштовані в КНП «Вільшанська лікарня».

Відсутність власного житла не дає нам впевненості, що лікар залишиться жити та працювати в громаді. Хоча має бажання. Враховуючи всю складність ситуації звертаємося до кожного з проханням прийняти участь у вирішенні питання з придбання житла лікарю. Сподіваємося на Вашу підтримку, а селищна рада зі свого боку гарантує контроль і звітність.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кропивницький #кіровоградщина #новини #0522ua #вільшанка #переселенці з маріуполя
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...