
08:00, 20 травня 2022 р.
Водію, з вини якого на Кіровоградщині загинули двоє людей, а дитина отримала важкі травми, оголошено вирок
Новоархангельським районним судом ухвалено обвинувальний вирок, яким визнано винним водія у вчинені смертельної дорожньо-транспортної пригоди та засуджено до 5 років позбавлення волі з позбавленням права керування транспортним засобом на 3 роки.
Як повідомила прес-служба обласної прокуратури, обвинувачений вину у вчиненні кримінального правопорушення визнав в повному обсязі.
Як повідомлялося раніше, подія мала місце 7 березня поточного року на автодорозі Стрий-Кропивницький-Знам»янка. Водій здійснив виїзд на смугу зустрічного руху, внаслідок чого відбулося зіткнення з автомобілем в якому їхала родина із міста Сєвєродонецьк.
Внаслідок ДТП, водій автомобіля та пасажир померли на місці, а їх малолітня донька 10 років отримала тяжкі тілесні ушкодження. Дитина залишилась сиротою, перенесла кілька операцій, перебуває у інвалідному візку.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:25
12 жовтня
12:48
12 жовтня
18:58
10 жовтня
14:05
10 жовтня
Оголошення
14:12, 9 жовтня
16:56, Вчора
09:30, 9 жовтня
1
15:03, 30 вересня