12:00, 30 травня 2022 р.

Купальний сезон розпочався

Купальний сезон розпочався, фото-1

Довгоочікуване літо наступило. Всіх починає манити прохолодний відпочинок біля водойм. Де ж безпечно можна безпечно купатися на Кіровоградщині.

Фахівцями центру, для визначення безпечності річкової води, у межах санітарно-гігієнічного моніторингу за пляжами, відібрано річкову воду у місцях масового відпочинку населення на водних об’єктах, що мають офіційний статус, а саме:

  • пляж ТОВ ДЗОВ «Дружба» (с.Войнівка, Олександорійський р-н);
  • пляж дитячий в парку ім. Т.Шевченка (м. Олександрія, р.Інгулець);
  • пляж ГО «Альбула» (м. Олександрія, р. Березівка)
  • пляж громадський «ТОВ "Перемога" (м. Олександрія, ставок ОЦЕЄ 1);
  • пляж ГО «Альбула» (м. Олександрія, ставок ОЦЕС 2);
  • Комунальний пляж в північній частині території колишніх земель затопленого розрізу "Байдаківський" (м. Олександрія, ставок на території колишніх земель затопленого розрізу "Байдаківський");
  • Пляж СГ «Черемшина» у південно- східній частині території колишніх земель затопленого розрізу "Байдаківський" (. Олександрія ставок на території колишніх земель затопленого розрізу "Байдаківський");
  • Пляж ФОН Ділієва І.В. у південно-західній частині території колишніх земель затопленого розрізу "Байдаківський" (м. Олександрія ставок на території колишніх земель затопленого розрізу "Байдаківський").
За результатами фізико-хімічних показників річкова вода з відібраних пляжів відповідає гігієнічним нормативам!

За результатами мікробіологічних показників річкової води з пляжу в районі дитячого парку ім.Т.Шевченка (м. Олександрія, р. Інгулець) перевищує нормативні значення по індексу коліфагів (кишкова паличка) у майже 2 рази (індекс ЛКП - 9100 куо/дм3 при нормативі не більше 5000 куо/ дм3).

За невідповідність річкової води проінформовано власника пляжу, за результатами якого в місцях купання встановлено таблички про заборону купання!

Шановні жителі області! Будьте пильні! Пам’ятайте про своє здоров’я та здоров’я Ваших дітей!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#купальний сезон
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...