• Головна
  • У Кіровоградській ОДА повідомили про кількість освітніх закладів, які мають сховища, відповідно до норм безпеки
09:30, 1 червня

У Кіровоградській ОДА повідомили про кількість освітніх закладів, які мають сховища, відповідно до норм безпеки

У Кіровоградській ОДА повідомили про кількість освітніх закладів, які мають сховища, відповідно до норм безпеки, фото-1

Як повідомила директорка обласного департаменту освіти та науки Ельза Лещенко, актуальним залишається питання безпеки дітей в закладах освіти.

В області з 301 функціонуючого закладу загальної середньої освіти 41 заклад має сховища, що відповідають нормам безпеки; з 337 закладів дошкільної освіти - 23 заклади мають сховища, що відповідають нормам безпеки.

До вищезазначеного переліку бомбосховищ не включено підвальні приміщення, які безпосередньо знаходяться в закладах освіти.

«У зв'язку з цим та з метою створення умов для забезпечення безпеки учнів під час можливого виникнення небезпечних факторів внаслідок надзвичайних ситуацій, воєнних (бойових) дій та терористичних актів, департаментом освіти і науки обласної військової адміністрації надані відповідні доручення щодо здійснення заходів у питанні переобладнання вищезазначених приміщень для можливого їх використання у подальшому як об'єктів укриття або об'єктів подвійного призначення», - повідомила Ельза Лещенко.

Нагадаємо, враховуючи умови воєнного стану в Україні, в області вирішили призупинити дію Програми оздоровлення та відпочинку школярів. Аби забезпечити змістовне дозвілля та розвиток дітей шкільного віку під час літніх канікул 2022 року видано відповідне розпорядження голови обласної військової адміністрації, яким затверджено Календар обласних освітніх, спортивних, культурних, профорієнтаційних заходів обласної акції «Літо-2022: разом до Перемоги!». Акція проходитиме в онлайн та офлайн режимі, з дотриманням норм безпеки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бомбосховища
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...