• Головна
  • Поточні рішення виконавчого комітету
19:00, 9 червня

Поточні рішення виконавчого комітету

Поточні рішення виконавчого комітету, фото-1

9 червня відбулося засідання виконавчого комітету. На початку присутні розглянули та ухвалили ряд питань щодо прав та інтересів дітей.
Далі члени виконкому запропонували депутатам прийняти рішення щодо звільнення пільгових категорій населення від плати, яка зараховується до міського бюджету (це 70%) за послугу оформлення внутрішнього паспорта громадянина України. Рішення набуде чинності після його затвердження на сесії міської ради.
Також депутатському корпусу запропоновано демонтувати пам’ятні знаки на території міста, що визнані символами радянсько-російської культури та історії. Зокрема, мова йде про:
– знесення пам’ятного знаку російському письменнику Максиму Горькому, встановленого на території ЗНЗ № 2;
– демонтаж стели/пам’ятного знаку «Бойовим і трудовим подвигам комсомольців» та меморіальні плити комсомольцям та піонерам, встановлених у Театральному сквері.
Серед рішень, які має ухвалити міська рада, і вартість послуг з утримання об’єктів благоустрою міста. Іншими словами, встановлено вартість робіт та надання послуг у КП «Чисте місто», «Ритуал» та «СвітлоЦентр».
У ході виконавчого комітету затверджено оновлений склад комісії, яка займатиметься питаннями відключення споживачів від мереж централізованого опалення. Ця комісія розпочне свою роботу з 10 червня. За результатами її засідання на сайті міської ради будуть оприлюднені вимоги та алгоритм дій громадян, які бажають відключити свої оселі від централізованої тепломережі.
Також проведено внутрішній перерозподіл видатків зі спеціального та загального фондів бюджету нашої громади. Кошти планується спрямувати на оновлення матеріально-технічної бази КП «Чисте місто» та надання субвенції обласному та міському підрозділам МНС.
Окрім того, затверджено ряд питань майнового та земельного характеру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рішення виконавчого комітету
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...