• Головна
  • За пiдвищення цiн на пальне на Кiровоградщинi наклали штрафи
08:32, 6 вересня 2022 р.

За пiдвищення цiн на пальне на Кiровоградщинi наклали штрафи

За пiдвищення цiн на пальне на Кiровоградщинi наклали штрафи, фото-1

За вiсiм мiсяцiв цього року фахiвцi Держпродспоживслужби перевiрили суб’єкти господарювань на застосування регульованих державою цiн на пальне.

Про це повiдомили в пресслужбi управлiння.

Порушення встановили у семи випадках з десяти серед пiдприємств, якi здiйснюють роздрiбну торгiвлю на ринку пального, до яких застосували адмiнiстративно-господарськi санкцiї на загальну суму 169 900 гривень.

Також спецiалiсти склали три приписи щодо усунення порушень в порядку формування, встановлення та застосування державних регульованих цiн та узгодження цiн/тарифiв з вимогами чинного законодавства.

Трьох посадових осiб суб’єктiв господарювання було притягнуто до адмiнiстративної вiдповiдальностi шляхом накладання штрафiв на загальну суму 6 400 гривень.

Типовими порушеннями порядку формування, встановлення та застосування цiн на пальне, зафiксованими в ходi перевiрок, є:

  • завищення граничного рiвня торговельної надбавки, чим порушено вимоги пункту 414 постанови Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 09.12.2020 № 1236 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1236-2020-%D0%BF#Text (редакцiя чинна до 19.05.2022 року);
  • невиконання суб’єктами господарювання вимог постанови Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 22.04.2020 № 341 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/341-2020-%D0%BF#Text в частинi Декларування змiни роздрiбних цiн на пальне.

Пiд час воєнного стану Держпродспоживслужба продовжує виконувати одну iз основних функцiй – контроль за формуванням, встановленням та застосуванням державних регульованих цiн.

Звернутися зi скаргою з зазначених питань можна на електронну адресу: [email protected] , м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 84.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини Кропивницького
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...