• Головна
  • Світильник з дерева: чим він такий особливий
Новини компаній
18:31, 3 березня 2023 р.

Світильник з дерева: чим він такий особливий

Новини компаній

В сиву давнину люди цінували такий матеріал, як деревина за легкість обробки та екологічність. Наразі деревину використовують не тільки для виготовлення меблів та інших виробів для оздоблення приміщень. Широкого розповсюдження набув світильник з дерева, котрий органічно впишеться в інтер’єр, створюючи в приміщенні атмосферу тепла та затишку.

Дерев'яні світильники: різновиди 

Освітлювачі, що виготовлені з деревини мають декілька категорій, кожна органічно доповнює певний тип інтер’єру:

  1. Люстри. Мають декілька форм та поєднуються зі скляними та тканинними різнобарвними плафонами. Пристрої створюють затишну атмосферу в будь-якому приміщенні: кафе, ресторан, дім або квартира.

  2. Підвісні пристрої. Використовують для основного або місцевого світла. Часто їх комбінують з настінними освітлювачами або люстрами.

  3. Стельові освітлювачі. Вони ідеально виглядають на невисоких стелях.

  4. Точкові дерев’яні світильники. Використовують для додаткового освітлення, додаючи до люстри чи стельового освітлювача.

  5. Настільні лампи. Ідеально виглядають в приміщеннях, зробленим в стилях кантрі та лофт. Часто встановлюються на тумбу чи комод біля ліжка.

Дерев'яні світильники не тільки створюють атмосферу затишку для відпочинку, але й наповнюють приміщення ніжним та приємним ароматом деревини.

Світильники під дерево: плюсы та мінуси

Дерев’яні освітлювачі несуть в собі особливу енергетику, покращуючи мікроклімат в приміщенні. Але це не єдина перевага таких пристроїв:

  1. Екологічність. Світильники зроблені з чистого природного матеріалу, який безпечний для дітей та людей, що страждають на астму та численні алергії.

  2. Оригінальність дизайну. Вона проявляється в самих візерунках, зроблених на виробах. Завдяки цим рішенням підкреслюється самобутність кімнати та індивідуальність її мешканців.

  3. Довговічність. Світильники під дерево зберігаються століттями, а завдяки сучасним технологіям обробки матеріалів, такі прилади переходитимуть у спадок протягом багатьох поколінь.

  4. Зміна дизайну. Використання фарби, оливи та інших матеріалів дозволить коригувати зовнішність освітлювача відповідно до інтер’єра.

  5. Ручна робота на замовлення. Це гарний презент для друга або шефа, особливо з цікавою формою та вінтажним дизайном.

Але є і недоліки дерев’яних світильників:

  1. Не використовуються стандартні лампи розжарювання. Дерево – матеріал, що легко загоряється, тому краще використати LED-лампи, які менше нагріваються.

  2. Гігроскопічність. Деревина вбирає в себе вологу з довкілля, збільшуючи власний об’єм. Після висихання утворюються тріщини. Освітлювачі не встановлюють у приміщеннях, що мають підвищену вологість.

Дерево, що правильно оброблене від комах та вологи, забезпечує тривале використання приладів.

Світильники із дерева: особливості виготовлення 

Освітлювачі виготовляють переважно з твердої деревини: дуба, бука. Але іноді при виготовленні використовуються м’які породи. Матеріал висушують для підвищення стійкості до високої температури та продовження терміну використання деревини. Дерево не є стійким до впливів вологи, тому такі світильники не використовують у приміщеннях з підвищеною вологою.

Світильники із дерева мають одну особливість. Деревина ідеально поєднується з теплим світлом, що має жовтий колір. Враховуючи це, організувати теплу атмосферу домашнього затишку нескладно, тому що дерево потребує тепла з навколишнього середовища.

Таке освітлення буде ідеальним для спальні, коридору чи кабінету. Перед прикрашанням цими освітлювачами кухні, потрібно забезпечити якісну вентиляцію, щоб запобігти корозії та забрудненню.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...