• Головна
  • Як проводиться перевірка на детекторі брехні у Кропивницькому
Новини компаній
11:00, 23 березня 2023 р.

Як проводиться перевірка на детекторі брехні у Кропивницькому

Новини компаній

Люди завжди брехали, брешуть та будуть брехати, така наша природа. Але обман буває дуже різним. Не страшно, коли це – безневинний жарт, особиста таємниця або брехня на спасіння. Проблема, коли неправда негативно впливає на настрій, довіру, фінансовий стан або життя інших людей. У таких випадках, взнати правду просто необхідно. Але хіба це можливо зробити, якщо підозрювана особа все заперечує, а докази – відсутні або малоінформативні?

Так, це цілком реально – допоможе перевірка на детекторі брехні у Кропивницькому.

Раніше ми бачили цей пристрій лише з екранів телевізорів, а сьогодні послуга опитування доступна усім, хто потрапив у скрутне становище.

Перевірка на поліграфі найчастіше використовується у наступних випадках:

-Систематичні перевірки персоналу (солідні фірми щорічно втрачають до 100 000 гривень через некомпетентних або нечесних робітників працівників, тож їх тестують на трудові злочини, лояльність компанії, зв’язки з конкурентними організаціями тощо. Перевірки допомагають не лише викрити особу, яка порушила устав, але й зняти підозри з сумлінних робітників)

-Під час співбесіди з потенційним працівником (детектор брехні у Кропивницькому допоможе дізнатися правду про освіту, знання та навички опитуваного, його особисті якості, справжній стан здоров’я, проблеми на минулих місцях роботи)

-Самовиправдання (у випадках, коли особу звинувачують у діях, яких вона не вчиняла або словах, які вона не казала, послуги поліграфолога швидко допоможуть виправдати її чесне ім’я)

-Сімейні питання (крадіжки, брехня, недовіра в родині, перевірка підлітків, звинувачення у зрадах, наявності коханців, приховуванні рівня доходів тощо)

-Кримінальні справи (перевірка на детекторі брехні у Кропивницькому необхідна у судових справах, коли доказів замало, не достатньо, або їхня істинність сумнівна. Також, тестування допоможе не лише підтвердити провину особи (у випадку, коли вона дійсно вчинила злочин), але й дізнатися необхідні подробиці події: дата, час та місце скоєння протизаконних дій, знаряддя, наявність співучасників, замовників)

-Наймання працівників, які матимуть справу з дітьми (кухарі, няні, вихователі, викладачі, дитячі лікарі повинні не лише мати відповідну освіту, досвід та навички, але й володіти необхідними особистими якостями, такими як терпіння, посидючість, доброта, любов до дітей)

Як відбувається перевірка?

Спершу, замовник зустрічається із поліграфологом, обговорює ті питання, на які йому необхідна відповідь, підписує папери та проходить інструктаж щодо того, як підготувати респондента до процедури. Пройти детектор брехні може лише та особа, яка дала на це письмову згоду, а це означає, що перевірка – повністю добровільний процес і ніхто, нікого, ні до чого не змушує.

До опитуваного, за допомогою давачів, приєднують поліграф, який зчитує показники організму: потовиділення, частота серцевих скорочень, пульс, частота дихання, електропровідність шкіри, некеровані скорочення м’язів тощо. Після цього, йому ставлять низку заздалегідь підготовлених запитань. Якщо особа відповідає брехнею, ці показники змінюються. Це відбувається автоматично, людина не здатна керувати процесом. Детектор брехні у Кропивницькому зчитує зміни, а фахівець на основі показів апарату робить висновок. Перевірка може тривати до 3 годин, в залежності від кількості запитань та швидкості реакцій респондента.

Ціна на детектор брехні у Кропивницькому цілком доступна. Вона залежить від багатьох супутніх факторів, тому складається окремо для кожного випадку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#детектор брехні #поліграф #перевірки #ціна на детектор брехні
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
live comments feed...