На Кіровоградщині засудили колишнього голову Криничненської сільської ради

Колишнього сільського голову Криничненської сільської ради Устинівського району засуджено до трьох років позбавлення волі.

Доведено, що вказана особа, використовуючи своє службове становище надала вказівку секретарю сільської ради внести до протоколу засідання виконавчого комітету питання про оформлення права власності на користь третіх осіб на приміщення двох магазинів на території сільської ради, яке взагалі не розглядалося на засіданні виконавчого комітету. Після чого, голова ради склала та видала завідомо неправдиве рішення, на підставі якого громадянин оформив право власності на приміщення двох магазинів та земельних ділянок закріплених за ними. Матеріальні збитки заподіянні незаконними діями посадовця склали понад 120 тис. грн.

Завдяки принциповій позиції державного обвинувача апеляційним судом Кіровоградської області скасовано вирок суду першої інстанції, яким колишньому голові сільської ради призначено покарання з іспитовим строком та постановлено новий вирок, згідно якого призначено покарання у вигляді трьох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади протягом трьох років після відбування основного покарання.
Колишнього сільського голову взято під варту у залі суду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі