Веселий сміх малечі та щасливі обличчя батьків – у Кіровограді відкрили два нових дитячих майданчики

Заступник голови облдержадміністрації Олександр Чернявський відкрив перші два дитячі майданчики з десяти, обіцяних головою ОДА Андрієм Ніколаєнком.

За ініціативи голови ОДА Андрія Ніколаєнка в рамках обласної програми "Центральний регіон-2015" та на виконання однієї із найважливіших соціальних ініціатив Президента України, котрий наполягає, що дитячий майданчик повинен бути в кожному дворі, маленькі кіровоградці з вулиць Степняка-Кравчинського та Попова тепер мають змогу бавитися на нових великих ігрових майданчиках. Гойдалки, каруселі, гірка, пісочниця - тепер дітям буде де проводити своє дозвілля.

SDC11764

 

SDC11765


За місяць, що був відведений на прийом дзвінків від жителів обласного центру з пропозиціями щодо місць розташування майданчиків, на "Гарячу лінію" надійшло більше 800 звернень. Після широкого обговорення визначили 10 місць, за які надійшла найбільша кількість дзвінків.
За словами Олександра Чернявського, діти повинні зростати в атмосфері безмежної любові та турботи з боку, як батьків, так і влади, бо вклад у наших дітей - є вкладом у наше майбутнє.
 - Голова облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко доручив до кінця вересня завершити спорудження всіх десяти дитячих майданчиків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі