• Головна
  • Найкраща художня література – які книги варто обирати найвибагливішим читачам
Новини компаній
11:26, 30 січня

Найкраща художня література – які книги варто обирати найвибагливішим читачам

Новини компаній

Художня література

Літературне мистецтво не має обмежень – письменники створюють різножанрові історії, аби кожен читач міг обрати книги, які йому ближчі до душі. Кожна художня книга – втілення пережитого досвіду. Тож це не лише відпочинок від реальності, а й засіб для розвитку емоційного інтелекту. Кожна історія дозволяє нам краще зрозуміти себе та інших, надихає на особисте зростання, дає можливість розширити бачення світу.

Найкраща художня література є дзеркалом, у якому відбиваються турботи, мрії, справжні цінності та конфлікти суспільства. Книги об'єднують читачів з різних країн, які, захоплюючись одними і тими ж історіями, мають змогу читати думки найвидатніших талантів людства.

Найкраща художня література – які книги варто обирати найвибагливішим читачам, фото-1

Віднайдіть свій улюблений жанр!

Існує чимало жанрів творів, які збирають у себе на полицях читачі з абсолютно різними уподобаннями. Проте найпопулярнішими категоріями сучасної художньої літератури є:

  • Любовні романи – щемливі до сліз історії від Джона Гріна, Ніколаса Спаркса, Сари Джіо та інших авторів, перекладені на десятки мов. Люди з різних куточків світу зачитуються цими книгами, стежачи за хитросплетіннями доль їх улюблених героїв.
  • Фантастика - жанр, який обожнюють і читати, і колекціонувати довгими серіями, а видавництва тішать, випускаючи нові книги. Художня література цього жанру, особливо книги провідних фантастів, представлені від таких іменитих авторів, як Рей Бредбері, Айзек Азимов, Станіслав Лем, Ден Сіммонс, Дуглас Адамс, дарує нам неймовірні пригоди та враження від прочитання їх книг.
  • Бойовики, детективи дозволяють потрапити у вир карколомних подій, загадок і таємниць, пережити не одну пригоду, просто сидячи у затишному кріслі з улюбленою книгою.
  • Історичні романи занурюють свого читача у минуле, завдяки цьому ми можемо краще зрозуміти контекст подій, у якому проживали минулі покоління.

Читачам, які люблять відкривати для себе різні твори, ніколи не буває нудно. Одні книги захоплюють, інші залишають байдужими, але так формується розуміння того, що потрібно саме тобі. Українська класика багата талантами, тому зараз активно видають і перевидають книги Івана Багряного, Миколи Хвильового, Ліни Костенко, Івана Котляревського, Василя Стуса та інших митців. Пишаємося нашими письменниками, захоплюємося тим високим рівнем літератури, який їм вдавалося досягнути у непрості для країни часи.

Які книги художньої літератури популярні у читачів

Ось книги, які завоювали серця сучасних читачів:

  • «Енн із Зелених Дахів» Люсі Мод Монтгомері – перша книга циклу, що має величезну популярність у всьому світі, ідеальна для подарунка підлітку;
  • «Кульбабове вино» - культова повість Рея Бредбері, навіяна спогадами автора про власне дитинство;
  • «Вокзал на вулиці Відчаю» Чайни Мьєвіля - мастрід для поціновувачів фантастики, особливо стім-панку;
  • «Маленький принц» Антуана де Сент-Екзюпері – зачаровує дорослих і дітей, розчулює і залишається у серці назавжди;
  • «Тигролови» Івана Багряного – класика художньої літератури, яка потрібна кожному українцю;
  • «В країні Сонячних зайчиків» Всеволода Нестайка – одна з найкращих книг, які тільки можна запропонувати дитині;
  • «Скіфи» Івана Білика – історичний роман, що вже вважається класикою.

Якщо ви шукаєте подарунок палкому любителю читання, прекрасним вибором стане саме художня література. Купити хороше видання у чудовому оформленні ви зможете тут https://dk-books.com/catalog/3469/ – що ще більше потішить книголюба?

Дуже зручно замовити усі бажані книги в одному місці – це можна зробити на вказаному сайті. Тут представлені книги вітчизняних авторів, художня література українською мовою найкращих зарубіжних письменників, для дітей та дорослих.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...