• Головна
  • Кіровоградська влада активно готується до проведення ІІІ Міжнародного інвестиційного форуму «Elisavetgrad Investment Day»
13:00, 9 вересня 2013 р.

Кіровоградська влада активно готується до проведення ІІІ Міжнародного інвестиційного форуму «Elisavetgrad Investment Day»

Перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Серпокрилов разом із заступником голови облдержадміністрації Ярославом Арсірієм провели засідання обласної робочої групи з підготовки та проведення у Кіровограді Міжнародного інвестиційного форуму "Elisavetgrad ID – 2013" та першої всеукраїнської агропромислової виставки "Агроекспо".

Вже третій міжнародний інвестиційний форум "Elisavetgrad ID" Кіровоград традиційно зустрічатиме восени, точніше 3 жовтня. Цього року форум пройде на базі кіровоградського "Експоцентру". Як і в попередні роки, безпосередньою організацією заходу займається організація з ім'ям в плані проведення публічних конференцій "Conference House". Представник компанії розповів про концепцію форуму, в основі якої лежить поділ заходу на три дискусійні панелі, з конкретною темою і модератором. За попередніми підрахунками учасників форуму буде близько 300 осіб – це підприємці області, а також і представники вітчизняних та закордонних бізнесових кіл.
Учасники засідання детально обговорили окремі організаційні моменти, що стосуються розміщення гостей, їх супроводу, оформлення залу тощо. Це не перше засідання робочої групи, зрозуміло, що і не останнє, подальші питання, які з'являтимуться в процесі підготовки до форуму, вирішуватимуться у безпосередньому діалозі усіх учасників.
Разом з тим головний організатор "Агроекспо", голова наглядової ради ПРАТ "Гідросила ГРУП" Павло Штутман ознайомив учасників засідання і з ходом підготовки до проведення першої агропромислової виставки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...