У школах-інтернатах Кіровоградщини багато неприємних сюрпирзів

Обласна влада продовжує перевіряти підготовку закладів освіти до нового навчального року. Цього разу Світлана Негода – перший заступник голови облдержадміністрації – відвідала Шостаківську спеціальну школу-інтернат, - повідомляє канал "Кіровоград".

У ході перевірки, перший заступник голови облдержадміністрації ще раз переконалась, що найбільшу кількість прихованих неприємних сюрпризів «містять» школи-інтернати. Проблеми в них не лише у погано зробленому косметичному ремонті, а й, головне, з якістю харчування.

Саме харчування дітей у Шостаківській школі-інтернаті дуже обурило Світлану Негоду. Та і вартість продовольчих товарів, до того ж сумнівної якості, виявилася дещо завищеного.

Що ж стосується підготовки до навчального процесу та поточних ремонтних робіт, то Шостаківська спеціальна школа-інтернат справилася з цим завданням приблизно на вісімдесят відсотків.

Тож, куди йдуть бюджетні кошти, призначені на харчові продукти у цій школі тепер визначатиме контрольно-ревізійне управління. Подібне питання стосується і закупівлі вугілля.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии