
з 13 по 16 вересня 2013 року
15:44, 16 вересня 2013 р.
Всі надзвичайні події, що сталися на території Кіровоградської області
з 13 по 16 вересня 2013 року
Місце і коротка характеристика надзвичайних подій:
13 вересняу Кіровограді по вул. Куроп’ятникова виникла пожежа 0,5 м2 старих домашніх речей та 0,3 м2 віконної рами в квартирі 56-річного місцевого жителя. Причина пожежі встановлюється. Врятовано господаря квартири, стан задовільний.
У Кіровограді рятувальниками надано допомогу по відкриванню дверей квартири. Таку ж допомогу надано у Світловодську.
14 вересня у ставку с. Клинове Голованівського районувиявлено загиблого 56-річного чоловіка. Обставини загибелі та причина смерті встановлюються. Рятувальниками тіло загиблого вилучено з водойми.
Поблизу с. Бережинка Кіровоградського району на 19 км автодороги Кіровоград - Кривий Ріг - Запоріжжя сталося зіткнення чотирьох автомобілів
(два вантажних автомобілі, вантажопасажирський мікроавтобус та легковий автомобіль).
У результаті дорожньо-транспортної події з автомобіля-цистерни «МАЗ», що перевозив 26 тонн дизпалива, витекло на узбіччя дороги близько 7 тонн пального. Місце розливу було обваловане, попадання нафтопродукту у водойми не допущено. Жертв та постраждалих немає.
У зв’язку з проведенням ремонтних робіт на покрівлі п’ятиповерхового гуртожитку Кіровоградського медичного коледжу ім. Є.Й. Мухіна під час погіршення погодних умов сталося підтоплення приміщень гуртожитку 5-го, 4-го та частково 3-го поверхів (проживає 413 чоловік). Внаслідок чого з приміщень гуртожитку 15 вересня проведено відселення 290 студентів, з них: 94 чоловік до гуртожитків інших навчальних закладів, 20 чол. до гуртожитку №2 цього коледжу та решту 176 чол. заплановано розселити на приватних квартирах (123 чол. залишаються проживати в гуртожитку), у зв’язку з цим до 23 вересня оголошено позапланові канікули. Ремонтні роботи покрівлі планується завершити до 1 жовтня.
Відмічалося погіршення погодних умов у вигляді сильного дощу, з 14.50 до 21.00 год. випало 76 мм опадів при нормі за місяць 40 мм. Протягом вказаного періоду відбулося часткове підтоплення проїжджих частин вулиць в центральній частині міста Кіровоград біля річки Інгул. З метою запобігання підтоплення та безперебійного руху до 19.00 було забезпечено чергування чотирьох автомобілів по вул. Ж.Революції, Островського, В.Перспективна та Кірова. Всього для ліквідації наслідків погодних умов від У ДСНС у Кіровоградській області залучалось 23 од. техніки та 80 чол. особового складу. Надійшло 38 повідомлень, всі виконані. Вилучено 35 автомобілів, прибрано три дерева, які впали на проїжджу частину, надано допомогу по прочищенню ливневої каналізації в п’яти житлових будинках та проведено відкачування води з проїжджих частин, присадибних ділянок і підвального приміщення за 23 адресами.
У Знам’янському районі на узбіччі автошляху Київ – Луганськ – Ізварине надано допомогу по буксируванню з узбіччя автошляху автомобіля «Москвич 2140».
У Світловодську надано допомогу по відкриванню дверей квартири.
У с. Могутнє Кіровоградського району надано допомогу по відкачці води з подвір’я приватного домоволодіння. Таку ж допомогу рятувальниками у смт Устинівка.
15 вересня у Кіровоградінадано допомогу по діставанню собаки з каналізаційного люку.
16 вересня ус. Докучаєве Устинівського району виникла пожежа 96 м2 покрівлі житлового будинку. Причина пожежі встановлюється.
У Кіровограді рятувальниками надано допомогу по вилученню автомобіля «Таврія» з ями на проїжджій частині на розі вулиць Пляжева та Братиславська.
У ДСНС
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:55
Вчора
12:49
Вчора
Оголошення
15:29, 12 травня
13:46, 1 травня
23:49, 5 травня
76
live comments feed...