• Головна
  • ПриватБанк відкриває новий навчальний рік для студентів Кіровоградського державного технічного університету
13:00, 18 вересня 2013 р.

ПриватБанк відкриває новий навчальний рік для студентів Кіровоградського державного технічного університету

Студенти КДТУ мають унікальну можливість спробувати себе в банківській справі вже під час навчання у ВУЗі. У Кіровоградській області вже декілька років працює спільна програма навчального закладу і банку - «Відкрий своє майбутнє», при участі в якій студенти можуть пройти практику і застосувати отримані в інституті знання на практиці.

«Отримання практичних навичок роботи в найбільшому Банку держави, - розповідає Тетяна Гонтаренко-Домаранська, фахівець з питань сприяння працевлаштуванню випускників КДТУ, - а тим більше можливість подальшого працевлаштування - це суттєва допомога сьогоднішнім студентам у побудові  успішного майбутнього. Такий стрімкий старт у професійній кар”єрі відкриває цілком реальні переспективи на майбутнє».

За словами директора Кіровоградської філії ПриватБанку Ростислава Масло, практичний досвід роботи в колективі, можливіть щоденного спілкування з клієнтами та корпоративний дух Банку допоможуть студентам не тільки зрозуміти професію банкіра, але й оцінити її переваги та недоліки. Крім того, регіональне управління ПриватБанку  працює сьогодні у напрямку залучення до програми та співпраці й інші навчальні заклади області.

Стажування в ПриватБанку для студентів безкоштовне і проходить на реальних робочих місцях за індивідуальним планом . В рамках навчання майбутні банкіри виконують функцію "дублера співробітника". Після стажування, на підставі індивідуальних результатів, найкращі студенти запрошуються  для подальшої роботи в банку або включаються до його кадрового резерву. У Кіровограді майже 100 випускників ВУЗу, які взяли участь у програмі «Відкрий своє майбутнє», стали співробітниками ПриватБанку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...