Екс-губернатор Кіровоградщини зізнався, що був на полюванні. Правда, не з Лозінським

Звільнений Указом Президента з посади голови Кіровоградської облдержадміністрації Василь Моцний не знав, що мисливські угіддя Віктора Лозінського користуються популярністю серед політиків.

Про це Моцний розповів в інтерв'ю тижневику «Украина-Центр» .

«Щодо Лозінського, скажу чесно, я навіть уявити собі не міг, що ці мисливські угіддя користується якоюсь популярністю серед відомих політиків, їхніх друзів. Я був упевнений, що рівень впливу Лозінського поширювався ну хіба що на Голованівськ. А що він має зв`язки і знайомства на найвищому рівні, мені і на думку не спадало. Думаю, що більшість депутатів Верховної Ради до 16 червня навіть толком його не ідентифікували», – сказав Моцний.

Екс-губернатор також заявив, що ніколи не був на полюванні в угіддях Лозінського.

«Чи знав я про перерахованих в ЗМІ гостей Лозінського? Про себе особисто можу сказати, як на духу: на полюванні був. Востаннє в 2000 році. Ходили в Бобринці на зайця. 8 кілометрів пройшов з рушницею і жодного разу не вистрелив. Отримав задоволення від того, що просто вийшов на свіже повітря», – розповів Моцний.

Нагадаємо, 16 червня в інциденті за участі Народного депутата від БЮТ Віктора Лозінського, прокурора Голованівського району Євгена Горбенка та начальника Голованівського РВ УМВС Михайла Ковальського загинув 55-річний безробітний Валерій Олійник.

Пізніше Горбенка і Ковальського було звільнено із займаних посад і заарештовано. Лозінського позбавлено депутатського мандата.

Зараз Віктор Лозінський оголошений у міжнародний розшук.

27 червня Президент Віктор Ющенко звільнив з посади голову Кіровоградської обласної державної адміністрації Василя Моцного .

Згодом Моцний оскаржив причини свого звільнення у суді .

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии