• Головна
  • Що робити, коли на вас напали у ліфті
10:15, 1 листопада 2013 р.

Що робити, коли на вас напали у ліфті

Сучасні ліфти обладнані системою клинових гальм. Імовірність падіння кабіни при будь-яких технічних неполадках практично виключена, тому побоюватися цього зовсім не треба.

У ліфтах передбачена вся необхідна система вентиляції повітря усередині кабіни. Тому, навіть якщо раптом Ви застрягнете в ліфті, кисневе голодування Вам не загрожує.

Застрягши в ліфті, спочатку спробуйте викликати диспетчера по внутрішньому зв'язку. Якщо це не вдалося, фахівці рекомендують стукати в стіни й двері кабіни. Так можна привернути увагу минаючих мешканців і попросити їх зв'язатися з аварійними службами.

Намагайтеся не входити в ліфт, якщо там уже перебуває людина, що не викликає у Вас довіри своїм поводженням.

Якщо слідом за Вами в ліфт увійшла підозріла людина, те, не відповідаючи на його питання про потрібному Вам поверсі, натисніть кнопку найближчого поверху. Можна також, повернувшись спиною до дошки із кнопками, "випадково" нажати "виклик диспетчера".

Якщо Вас схопили за руки й пригорнули до стіни, різко вдарте чолом у ніс злочинця, потім - коліном у пах, одночасно рвонувши його руки долілиць.

Злочинці прагнуть не залучати до себе уваги інших громадян. І тому бояться активного й гучного опору жертви. Намагайтеся бути агресивніше нападаючого. Пам’ятайте - перемагає воля й розум, а не тільки м'язи.

Кіровоградські міські курси НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...