• Головна
  • У Кіровограді КП «Теплоенергетик» проводить заміну люків колекторів теплових мереж
14:15, 4 листопада 2013 р.

У Кіровограді КП «Теплоенергетик» проводить заміну люків колекторів теплових мереж

Вже багато років поспіль люки каналізаційних колекторів слугують, для певного кола осіб, предметами протиправних дій.

І крім того, що підприємства комунального господарства несуть фінансові збитки, адже встановлення нових люків задоволення не з дешевих, такі дії зловмисників наражають на небезпеку пересічних громадян. Які, за умови протиправного демонтажу люку, можуть потрапляти в каналізаційні колектори і зазнавати від цього фізичних ушкоджень. Зловмисники демонтують ті люки, які зроблені з чавуну, або залізобетону, їх розбивають і забирають залізну арматуру. Логічно припуститись думки, що після цього лом металу здається в пункти по прийому металобрухту заради отримання прибутків. МВС і спеціалізована інспекція міста регулярно проводить рейди по пунктам прийому металобрухту, проводить роз’яснювальні роботи з власниками таких пунктів на предмет не прийому рештків каналізаційних люків. Та… Люки і далі зникають, а разом з ними і зливові решітки.

КП «Теплоенергетик», ставлячи безпеку кіровоградців понад усе, вже довгий час проводить планову заміну люків з залізобетону на люки з композитних та полімерних матеріалів. Такі люки є ідеальним рішенням для застосування на тротуарах пішохідних зон. Вони мають гарний естетичний вигляд, зручні в використанні і здатні витримувати навантаження від 2 т. до 25 т. Попри те, що встановлення таких люків потребує зайвих капіталовкладень, вартість 1 люка більша за 700 грн., ТЕЦ свідомо іде на такі затрати. Адже тільки таким шляхом ми можемо відвернути злочинну увагу від люків каналізації, а це означає вберегти кіровоградців від небезпеки.

Як повідомив генеральний директор КП «Теплоенергетик» Сергій Кравченко, за опалювальний період 2012-2013 рр. було замінено 47 люків на пластикові і 10 на чавунні. «Чавунні люки дорожчі за полімерні, вартість одного становить більше ніж 1100 грн., та є певні ділянки теплових мереж, де технологічно необхідно встановлювати саме чавунні люки. Тільки спільні дії МВС та спеціалізованої інспекції спрямовані на подальшу роз’яснювальну роботу з пунктами прийому металобрухту зможуть змінити ситуацію, яка склалась в місті з незаконним демонтажем люків»,- вважає Сергій Григорович. «Зі свого боку, як соціально-відповідальне підприємство, яке тісно співпрацює з міською владою, ми і надалі будемо проводити заміну люків теплових мереж на композитно-полімерні. Адже таким чином ми вносимо свій вклад в розбудову ЖКГ міста і головне, захищаємо кіровоградців від можливої небезпеки, пов’язаної з травмуванням через відкриті люки»,- наголосив Сергій Кравченко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...