Серед «лідерів – хабарників» медицина, освіта та ДАІ – Едуард Клюєнко

В облдержадміністрації за участі представників правоохоронних органів, уповноважених по боротьбі з корупцією, представників обласних фіскальних та судових органів, інститутів громадянського суспільства, голови громадської ради при облдержадміністрації відбулось засідання "круглого столу" на тему: "Подолання корупції – спільне завдання влади та громадськості".

Учасники засідання проаналізували динаміку поширення фактів хабарництва в області, що з 2010 року лишається практично незмінною, говорили також про географію поширення корупції – переважає це ганебне явище у містах, і про галузеву структуру – традиційно лідирують лікувальні та освітні заклади, ДАІ, міліція, суди, прокуратура і органи влади – це все дані соціологічних досліджень, які озвучив керівник Центрально-української соціологічної лабораторії Едуард Клюєнко. Приділили увагу і поточному станові справ – про викриття кримінальних правопорушень, що так чи інакше пов’язані із корупцією, інформував заступник начальника УБОЗ УМВС України в області Василь Піскунов.

- З початку року органами і підрозділами внутрішніх справ виявлено 231 кримінальне правопорушення у сфері службової діяльності: у вчиненні 31 з них викрито працівників контролюючих органів, 70 – представників органів влади та управління. Зі вказаної кількості кримінальних правопорушень 17 – факти хабарництва. Закінчено досудове провадження та направлено до суду 13 кримінальних проваджень із ознаками корупції, з числа направлених – 10 за фактами ознаками хабарництва. Вказаними правопорушеннями нанесено збитків державі на суму 1 мільйон 58 тисяч гривень, - повідомив Василь Піскунов.

Зважаючи на мету зібрання "круглого столу", його учасники обговорили шляхи співпраці влади і правоохоронних органів із громадськістю в плані запобігання та подолання корупції.

Заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Віктор Рєзнік наголосив, що активним учасником боротьби з корупцією має бути і саме населення. "Президент України на чільне місце ставить співпрацю влади та інститутів громадянського суспільства стосовно поширення серед населення ідей нетерпимості до проявів корупції, переваг правомірної поведінки", - зауважив Віктор Рєзнік з цього приводу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі