• Головна
  • Кіровоградська влада обіцяє проводити «АгроЕкспо» щорічно
14:00, 14 листопада 2013 р.

Кіровоградська влада обіцяє проводити «АгроЕкспо» щорічно

З 3 по 5 жовтня в Кіровограді вперше проходила Всеукраїнська агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки «АгроЕкспо».

У ній взяли участь 344 компанії, експозиції яких зайняли сумарну площу 31000 м². Сьогодні, 13 листопада, міський голова Олександр Саінсус зібрав кіровоградських учасників виставки, щоб подякувати їм за її належну організацію та гідну презентацію обласного центру на престижному заході.

 - На сьогодні «АгроЕкспо» - найбільший профільний виставковий захід в Україні, - відзначив під час зустрічі Олександр Саінсус. – Про значимість виставки красномовно говорить той факт, що у її відкритті взяв участь Президент України.

 Успіх “АгроЕкспо – 2013”, повідомив міський голова, підтвердив наші переконання у тому, що така виставка стане традиційною і щорічною, у якій захочуть брати участь все більше виробників сільскогосподарської техніки.

 - Кіровоградщина – центр сільськогосподарського виробництва в Україні і проведення такої масштабної виставки саме в обласному центрі повністю відповідає стратегічному плану розвитку Кіровограда до 2020 року, у якому с/г машинобудування займає пріоритетні позиції, наголосив Олександр Саінсус

Напередодні Дня працівників сільського господарства України міський голова тепло привітав усіх учасників всеукраїнської агропромислової виставки «АгроЕкспо», побажав їм здоров’я і та вручив подяки від Кіровоградської міськї ради та виконавчого комітету.

Довідково:

 Загальна кількість відвідувачів виставки за три дні роботи склала біля 12000 людей, в першу чергу – аграріїв з Кіровоградської, Черкаської, Полтавської, Миколаївської, Херсонської, Одеської, Вінницької, Запорізької, Харківської областей, Криму та інших регіонів України, а також гостей з Німеччини, Російської Федерації, Молдови, Республіки Білорусь та інших країн світу та СНД.

Організаторами виставки виступили: Міністерство аграрної політики та продовольства України, Асоціація підприємств-виробників техніки і обладнання для агропромислового комплексу «Украгромаш», Всеукраїнська спілка громадських організацій «Українська асоціація аграрних інженерів». Виставку відкрив та взяв участь у її роботі Президент України Віктор Янукович.
 
Серед учасників «АгроЕкспо»:

 - 28 вітчизняних машинобудівних підприємств (сумарна площа експозицій – 7590 м²), зокрема: Харківський тракторний завод, Херсонський машинобудівний завод, Індустріальна група УПЕК, «Червона зірка», група підприємств «Гідросила», «Білоцерківмаз», Південний машинобудівний завод, «Богуславська сільгосптехніка», «Уманьферммаш», «Велес Агро», «Сімферопольсільмаш», «Хмельниксільмаш», Бердянський завод сільгосптехніки, «Галещина машзавод», «Бердянські жатки» та ін.

 - 26 навчальних закладів та науково-дослідних установ (сумарна площа експозицій – 1550 м²), зокрема: Механіко-машинобудівний інститут НТУУ «КПІ», Національний університет біоресурсів і природокористування України, Дніпропетровський національний університет ім. Олеся Гончара, УкрНДІПВТ ім. Л.Погорілого, Інститут механізації та електрифікації сільського господарства, Всеукраїнський Науковий Інститут Селекції та ін.

 Участь у виставці взяли найпотужніші дилерські компанії з продажу сільгосптехніки, які діють на території України, зокрема: «Агроресурс», «Техноторг», «Укравтозапчастина», «Амако», «Цеппелін Україна», «Приват Лізинг», «Новофарм» та ін.

 Загалом на експозиціях виробників і дилерських компаній були представлені техніка та обладнання 380 брендів, зокрема: John Deere, New Holland, Case IH, Kuhn, Horsch, Great Plains, Tecnoma, Maschio Gaspardo, «МТЗ-Білорус», «Гомсільмаш», «Ростсільмаш», Faresin, Amity та ін.
 За участі навчальних та науково-дослідних закладів і їх партнерів в рамках «АгроЕкспо» пройшов ряд науково-практичних семінарів, конференцій та круглих столів.

 У виставці взяли участь близько 60 суб”єктів господарської діяльності міста Кіровограда, які розгорнули торгівлю під гаслом “Купуй Кіровоградське”. Ними була представлена продукція від складного машинобудування (котли біопаливні та елеваторне обладнання ПАТ “Кіровоградський завод дозуючих автоматів”, освітлювальні прилади ПАТ “НВП “Радій”) до продукції легкої промисловості (штори, тюль, вироби з текстилю для інвентарю дизайн-студій “Штори Люкс”), поліграфічної продукції (ТОВ “Імекс ЛТД” та ТОВ “КОД”) та народної творчості.

Всеукраїнська агропромислова виставка «АгроЕкспо» буде проводитись щорічно. У 2014 році організатори планують зберегти політику доступності цін для вітчизняних учасників-виробників сільгосптехніки та обладнання, а також збільшити виставкову площу для статичних експозицій до 40000 м², а площу парковки – як мінімум, до 30000 м², планується також розвивати виставкову інфраструктуру для організації експозицій підприємств.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...