• Головна
  • У 2014 році Тягнибоку прогнозують ув'язнення, а Азарову - вихід на пенсію
11:45, 2 січня 2014 р.

У 2014 році Тягнибоку прогнозують ув'язнення, а Азарову - вихід на пенсію

Яким Рік Коня буде для ключових політиків України, як вони проявляться у цей період, дізнався ТСН.ua.

Екстрасенси, астрологи та нумерологи прогнозують складний рік для України. Непростим він обіцяє бути і для ключових політичних гравців країни. Для когось зірки складаються так, що не уникнути втрати влади, комусь обіцяють випробування зрадниками, комусь - боротьбу із негативними наслідками помилок, яких раніше припустилися, а хтось перейматиметься любовними проблемами.

Віктор Янукович буде "на коні"

Учасник кастингу проекту телеканалу СТБ "Битва екстрасенсів" (9 сезон), екстрасенс Назар Лебяк, який передбачає події за допомогою карт Таро, розповів ТСН.ua, що на Віктора Януковича у новому році очікує багато непорозумінь, втрат дружніх зв'язків із політиками, зокрема, людей із його команди. Проте що стосується решти, то "все інше в його житті буде гармонічно", зазначив екстрасенс.

Нумеролог Людмила Савіна розповіла, що число життєвого шляху Віктора Януковича 22/4, яке означає людей, які прийшли для виконання великих задач, тобто це люди, здатні керувати не тільки компаніями чи підприємствами, але й містами та країнами. Що, власне, ми й бачимо. За прогнозом нумеролога, наступний рік для Януковича буде вкрай важким.

Директор Українського астрологічного інституту Павла Глоби Ігор Нікішин не прогнозує зміни влади силою в Україні наступного року. Тож, на його думку, не варто очікувати імпічменту Віктора Януковича або дострокового складання ним повноважень.

"Можу сказати доволі впевнено: судячи з карт України та Януковича, до 2015 року президент збереже свої повноваження", – зазначив астролог.

Загалом 2014 рік для Віктора Януковича буде успішним періодом, не зважаючи на всі протистояння, переконаний Нікішин. Це проявлятиметься в тому, що за несприятливих умов він завжди ухвалюватиме найбільш правильні рішення, грамотно вибудовуватиме політику й домовлятиметься з оточенням.

"Тож позиції Януковича наступного року будуть укріплюватися, можна сказати, що він буде "непотопимим".

Одеський астролог Влад Росс переконаний, що перше, про що у 2014 році доведеться потурбуватися Віктору Федоровичу, – це його здоров'я.

"У Дім здоров'я у нього входить негативний Сатурн, тож ця ситуація може його трошки підкосити. У плані здоров'я і психологічного стану рік може дати збій, особливо у другому півріччі", – зазначив він.

Крім того, астролог вважає, що та помилка, якої припустився президент, розвернувши країну на 180 градусів, може підкосити його політичне майбутнє, оскільки у 2014-му у нього визріє купа зрадників, тож навіть можливий розкол у його партії.

Загалом рік на Віктора Федоровича чекає складний, хоча й доволі успішний у фінансовому плані. "Він зможе заробити дуже багато, навіть більше, ніж раніше. Це рік збагачення для нього", – додав Росс.

Крім того, астролог прогнозує, що тільки завдяки великим зусиллям президент зможе утриматися при владі, оскільки "в зоні повалення у нього знаходиться вузлова точка".

Микола Азаров стане пенсіонером

Прем'єр Микола Азаров, за прогнозом екстрасенса Назара Лебяка, у 2014 році зберігатиме силу свого впливу в державі, хоча рік загалом для нього буде важким.

"Бачу, що у Азарова багато ворогів, деякі з яких можуть навіть напасти на нього. В його розумі видно постійну напругу та переживання. Рік буде важким для нього, але він подолає труднощі", – запевнив екстрасенс.

Натомість нумеролог Людмила Савіна вважає, що дата народження Миколи Азарова свідчить про те, що у 2014 році він відійде від справ. Та й загалом, на нього чекає складний рік із неприємними несподіванками.

Схожий прогноз робить і астролог Ігор Нікішин, зазначаючи, що наступний рік стане останнім для Кабінету міністрів на чолі з Азаровим.

"Цілком імовірно, що наступного року Азаров піде у відставку. Це станеться якщо не на початку березня, то в жовтні", – вважає Нікішин.

Загалом, за словами астролога, 2014-ий для Миколи Азарова буде нестабільним – він буде "нібито підвішеним у повітрі".

"Видно, що у нього завершується великий цикл політичної діяльності, і якщо він припуститься помилки, то її ціною може стати відставка", – додав експерт.

Погоджується з колегою і Влад Росс, зазначаючи, що для Азарова 2014-ий буде "роком повалення".

"У річному солярі, який включився 17 грудня, Луна в Домі влади у поєднанні з Ураном в опозиції до Сатурну повалення і падіння. Особливо несприятливим для нього буде початок року – лютий, березень, квітень. Швидше за все, йому залишилося не довго перебувати при владі. Він може взагалі піти на відпочинок і стати справжнім пенсіонером. Схоже, що це взагалі буде рік завершення його політичної кар'єри", – підсумував астролог.

Юлія Тимошенко може поїхати на лікування за кордон

Юлії Тимошенко екстрасенси та астрологи обіцяють зміни на краще у новому році. Так, екстрасенс Назар Лебяк вважає, що екс-прем'єр має вийти з тюрми наступного року.


"Але при цьому бачу часткову втрату майна нею. Проте загалом рік для неї буде сприятливим і принесе позитивні зміни", – додав Лебяк.

Нумеролог Людмила Савіна зазначила, що у 2014-му чимало питань, пов'язаних із долею Юлії Володимирівни, будуть переглядатися. Але до яких наслідків для екс-прем'єрки це призведе, нумеролог не уточнила. Проте зауважила, що нічого хорошого новий рік не обіцяє її партії – "Батьківщині", яка може зазнати невдач, бо створювалася у "рік псевдорішень".

Натомість астролог Ігор Нікішин вважає, що для Юлії Тимошенко в наступному році нічого кардинально не зміниться, і навряд чи у неї з'явиться можливість вільного прояву себе як політика.

"Дещо раніше я прогнозував, що до листопада 2013 року у неї триває період, коли відбувається тотальне відпрацювання боргів минулого, пов'язана із впливом затемнень, які були поблизу її дня народження вже два роки поспіль! Шанси на звільнення у неї дещо зросли у зв'язку з завершенням вказаного періоду, але поки що їх все одно недостатньо", – розповів астролог.

Нікішин також не бачить повного звільнення Тимошенко, тобто її становище не ускладниться, але й повної свободи вона не отримає. За його словами, Юлію Володимирівну можуть перевести за кордон на лікування, що стане дуже умовною волею із купою обмежень.

За словами астролога Влада Росса, у Тимошенко був дуже сприятливий річний гороскоп, коли її доля от-от мала вирішитися, і її повинні були звільнити. Але, як бачимо, цього не сталося.

"І зараз у неї вмикається більш монотонний гороскоп. Можливості вийти з в'язниці можуть бути тільки у другому півріччі, наприкінці, але не раніше. Незважаючи на Майдан та заклики звільнити Тимошенко, у цьому питанні постійно виникатимуть різні труднощі. А от у другій половині року вона все-таки може вийти на волю. Увесь термін вона не буде перебувати у в'язниці", – зазначив астролог.

Загалом у Тимошенко гороскоп сильного політика, який, навіть перебуваючи в ув'язненні, залишається потужною і впливовою фігурою, наголосив Росс. Принаймні більш впливовою, аніж наша "трійця революціонерів", додав він.

Сергію Арбузову пророчать крісло прем'єра

На першого віце-прем'єра України Сергія Арбузова, за прогнозом екстрасенса Назара Лебяка, чекає сприятливий і позитивний рік. При цьому, не дивлячись на купу випробувань, пов'язаних із політичною й адміністративною конкуренцією, з якими Арбузову доведеться зіткнутися, фортуна буде на його боці.

За прогнозом астролога Ігоря Нікішина, на Сергія Арбузова чекає достатньо жорсткий і напружений рік, пов'язаний із новими задачами. Швидше за все, 2014-ий будет перехідним роком для першого-віце-прем'єра, коли він продовжуватиме накопичувати досвід у політиці.

"На мій погляд, для цього політика вершина кар'єри ще попереду", – додав астролог.

Більш позитивний прогноз для Сергія Арбузова надає астролог Влад Росс, зауваживши, що, швидше за все, він стане прем'єр-міністром, оскільки у нього "дуже сприятливий рік піднесення".

"У нього Юпітер, символ влади, успіху, входить у Дім влади, піднесення і престижу. Особливо зірки у нього грають після дня народження, тобто після 24 березня. Саме після цієї дати він дуже високо злетить. Переламний період – весна, коли він може бути призначений на важливу керівну посаду", – розповів Росс.

На думку астролога, у Арбузова велике політичне майбутнє – "якщо він правильно розпорядиться своєю долею, він навіть може стати президентом у майбутньому". Але поки що зарано про це говорити.

Юрій Луценко може очолити партію

Для Юрія Луценка 2014 рік стане роком значних змін, передусім, пов'язаних із сім'єю, зазначив екстрасенс Назар Лебяк. "У політиці Луценко себе не проявить. Тож можна сказати, що рік для нього буде майже неполітичним", – додав Лебяк.

А от астролог Влад Росс вважає, що Юрій Луценко у 2014 році може очолити партію і стати явним лідером у політиці.

"У нього прослідковується тенденція зближення, особливо – із партією Тимошенко, вони можуть утворити певний політичний блок. Для нього рік успішний, особливо в тому, що стосується реставрації його політичної кар'єри. Зі здоров'ям у нього все буде гаразд, хоча раніше й були певні проблеми", – зауважив Росс.

Віталія Кличка чекають підстави та викриття

На лідера партії УДАР Віталія Кличка, за прогнозом екстрасенса, чекає доволі колоритний та насичений рік в плані політики. "Бачу його часті зустрічі з громадянами, бачу його особисту перевтому та найрізноманітніші акції", – додав Назар Лебяк.


Водночас нумеролог Людмила Савіна, посилаючись на дату народження Кличка, запевняє, що президентство – це не для нього, і йому не доведеться керувати навіть містом. А всі заяви політика про наміри балотуватися на президентських виборах експерт називає "авантюрою, яка не матиме жодних наслідків".

Натомість астролог Ігор Нікішин запевняє, що Віталій Кличко продовжуватиме проявляти себе як лідер опозиційних політичних сил. При цьому зростатиме його популярність, особливо з другої половині 2014 року. Тож поки що зірки обіцяють Кличку, що він залишиться на підйомі.

Коментуючи гороскоп Віталія Кличка, Влад Росс наголосив, що у цього політика якась зачарована ситуація, яку буде вкрай складно подолати, майже нереально.

"Начебто він і наближається до посади президента, але у підсумку до нього не доходить. Політика – це не бокс, тут у чесному бою просто так не виграєш. У 2014-му на нього можуть чекати підстави, викриття, конкуренція. Можливо навіть таке, що його оточення може докорінно змінитися. Його звеличення я не бачу", – пояснив астролог.

Арсенію Яценюку президенство не "світить"

Опозиціонеру Арсенію Яценюку екстрасенс Назар Лебяк прогнозує збільшення кількості політичних прихильників, оскільки політик використовуватиме різні політичні технології піару дуже часто.

Крім того, екстрасенс говорить, що Яценюк у цей період ухвалить остаточне рішення щодо інших членів опозиції, і саме він "стане ініціатором формування опозиційної коаліції та встановлення пріоритетів у майбутній роботі".

Нумеролог Людмила Савіна дала короткий прогноз щодо Яценюка, підкресливши, що за датою його народження можна точно сказати, що його амбіції пов'язані із президентством ніколи не втіляться в життя.

Астролог Ігор Нікішин характеризує 2014 рік для Яценюка як критичний і перехідний, коли у нього може змінитися програма.

"Він лишатиметься активним, буде проявлятися, але період для нього не найкращий, і діяльність може не давати належного результату", – зауважив астролог.

Натомість астролог Влад Росс вважає, що у Яценюка непростим буде початок року, коли на нього чекатимуть несприятливі сюрпризи, проте успішне друге півріччя, а особливо осінь. Саме в цей час, на думку астролога, Яценюк може обійняти важливу посаду, наприклад, ключову посаду в парламенті, додав Росс.

"У нього зірки сходяться, Місяць та Юпітер. Навіть можливо, що він стане єдиною людиною від опозиції, яка буде протистояти Януковичу на виборах 2015 року. Принаймні у нього більше шансів стати єдиною фігурою від опозиції, ніж у Кличка. Якщо, звичайно, на волю не вийде Тимошенко… Але чи дадуть їй змогу брати участь у виборах? Але з цієї "трійці" у нього найбільше шансів бути висунутим на виборах. Хоча він, напевно, найменш харизматичний із трьох. Але, тим не менш, так сприятливо для нього можуть розташуватися зірки", – підсумував Влад Росс.

Олегу Тягнибоку "світить" ув'язнення

На лідера "Свободи" Олега Тягнибока чекає успішний рік у політиці, вважає Назар Лебяк.


"Тягнибок мудро визначить своє місце в опозиційній коаліції. Він обере досить ризиковані, але одночасно хитрі методи політичної боротьби. У нього має скоро появитися мудрий радник", – зазначив екстрасенс.

А от астролог Ігор Нікішин вважає, що у 2014-му Тягнибок буде змінюватися, і на нього чекає чимало неочікуваних поворотів долі.

"Наступного року він суттєво зміниться й почне висувати нові ідеї, відійшовши від старих гасел, змінить свою стратегію. У підсумку суспільство почне його сприймати інакше", – розповів астролог.

А загалом, за його словами, на "свободівця" чекає складний і напружений рік, рік випробувань і боротьби.

За словами астролога Влада Росса, Тягнибок у 2014-му буде нарощувати свій вплив під гаслами революції, як і всі Скорпіони, і революція піде йому на користь. Проте, на думку Росса, у "свободівця" є велика небезпека потрапити у в'язницю.

"Його або його партію можуть закрити. У всіх Скорпіонів зараз така непроста ситуація: мера Києва щойно скинули, Блохін ледь утримується на чолі київського "Динамо". Тож Тягнибоку варто побоюватися ув'язнення, перейматися своїм життям та безпекою, оскільки можливий навіть замах", – наголосив астролог.

Петро Симоненко багато думатиме про любов

За прогнозом екстрасенса Назара Лебяка на лідера українських комуністів Петра Симоненка, чекає рік, коли він багато часу приділятиме сім'ї та дітям, а також "багато думатиме про любов". Що ж до політичних перспектив – екстрасенс визначив їх коротко: "Симоненко й надалі залишатиметься лідером КПУ".

Астролог Влад Росс також зауважив, що у головного українського комуніста "яскраво виражений Дім любові, стосунків".

"Швидше за все, це буде приховано від очей громадськості. Зі здоров'ям теж все має бути нормально. Проте можуть викрити якісь його зв'язки, тому йому слід бути обережним, аби любовне життя не виносити на публіку", – додав астролог.

Проте загалом, за словами Росса, це буде успішний рік для Симоненка – Левам буде щастити.

"Електорат найімовірніше він втрачати не буде, а, навпаки, він може багато "відкусити" у Партії регіонів. На нього чекає сприятлива ситуація та зміцнення позицій", – підсумував Росс.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...