
16:08, 14 серпня 2014 р.
Кіровоград: відбулася ротація зведеного загону рятувальників для продовження робіт з розчищення території Слов’янська
14 серпня відбулася ротація зведеного загону рятувальників Управління ДСНС у Кіровоградській області, які відновлюватимуть системи життєзабезпечення у звільненому від терористів Слов’янську Донецької області.
- Ви відбуваєте на Схід з метою розширення фронту робіт з розмінування територій. Ваше завдання бути обережними та кожен підозрілий предмет розцінювати як вибухонебезпечний, - про це, відряджаючи працівників пожежно-рятувальної служби, зазначив тимчасово виконуючий обов’язки начальника Управління Олег Мельчуцький та додав, що на повернення кожного рятувальника чекають вдома.
Нагадаємо, зведений загін рятувальників Кіровоградщини у складі групи піротехнічних робіт та фахівця медичної служби відбув 21 липня у напрямку міста і дотепер здійснював розмінування Слов’янської ТЕС та прилеглої території. Нашими саперами розчищено понад 50 гектарів площі та вилучено понад сто боєприпасів. Сьогодні на фасаді Управління ДСНС відбулося освячення зведеного загону у складі п’яти співробітників групи піротехнічних робіт.
Професійні уміння рятувальників Кіровоградщини та й, взагалі, працівників Служби порятунку «101» всієї України особливо потрібні у звільнених містах. Сапери групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення У ДСНС Кіровоградської області мають великий досвід з розмінування, зокрема території колишнього Компаніївського авіаційного полігону, вони проводили роботи по розмінуванню території артилерійської бази ракет і боєприпасів у Запорізькій області, ліквідовували наслідки надзвичайної ситуації на артилерійських складах у м. Лозова Харківської області.
Біля каплиці Пресвятої Богородиці обласного Управління благословив рятувальників на виконання складного і відповідального службового завдання протоієрей Євгеній Назаренко. Отець Євгеній здійснив короткий молобен за всіх, хто зараз у складі різних служб захищає кордони та цілісність нашої держави на Сході України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:00
Вчора
Де відпочити в Одесі: топ місць для туристів цього літа?
Партнерський спецпроєкт
13:27
Вчора
19:00
15 липня
11:00
10 липня
16:45
9 липня
12:55
7 липня
Оголошення
06:28, 7 липня
1
19:57, 6 липня
11:17, Вчора
live comments feed...