
13:00, 15 вересня 2014 р.
ДАІ Кіровоградщини продовжує роботу зі школярами щодо дотримання правил безпеки на дорогах
У рамках загальнодержавної операції «Увага! Діти – на дорозі» весь особовий склад Державтоінспекції залучений для проведення профілактичних заходів. За всіма навчальними закладами закріплені співробітники ДАІ, які проводять для неповнолітніх уроки з безпеки дорожнього руху, під час яких демонструють повчальні відеоролики, цікаві картинки та проводять вікторини на знання Правил дорожнього руху.
Дуже цікавими для дітлахів є зустрічі у підрозділах Державтоінспекції області. Минулого тижня у гості до управління Державтоінспекції завітали учні 4-5-х класів Назарівської ЗОШ Кіровоградського району.
Правильне виховання підростаючого покоління, прищеплення поваги до професії працівника органів внутрішніх справ та безумовного дотримання правил дорожнього руху, а значить і до власного життя. Це питання домінуюче у довірливій, цікавій бесіді з маленькими гостями. Також працівники профілактичної служби ДАІ нагадують малечі, як потрібно переходити дорогу, де саме в салоні автомобіля згідно з правилами можна перебувати неповнолітнім під час руху, та як поводитися під час їзди на велосипеді. Дітлахи уважно слухають розповіді вартових доріг і самі залюбки хизуються своїми знаннями дорожньої грамоти.
Не залишило байдужим дітлахів і відвідування музею історії, розвитку та становлення Державтоінспекції Кіровоградщини. Кожен бажаючий мав нагоду відчути себе у ролі державтоінспектора 60-70-х років, одягнувши на себе формений одяг тих часів та осідлавши мотоцикла, котрий перебував на службі у працівників ДАІ того періоду. Для дітвори подібні відвідини були новинкою, адже вони проживають у сільській місцевості, проте погодилися з працівниками ДАІ, що знання правил дорожнього руху та безумовне їх дотримання актуальне і для руху через проїжджу частину в селі.
«Родзинкою» заходу стала демонстрація новенького патрульного автомобіля дорожньо-патрульної служби. Таку службову автівку ці дітки побачили вперше у своєму житті. Дитячі оченята засяяли від захвату, коли суворі інспектори ДАІ дозволили їм оглянути салон, посидіти у ньому, та продемонстрували світловий та звуковий сигнали у дії.
Інспектори ДПС роти ДПС ДАІ прапорщик міліції Антон Карпов та старший сержант міліції Артем Коваленко навчили дітей основних жестів регулювальника, що може у майбутньому їм знадобитися під час екскурсії до міста.
І на завершення екскурсії школярі відвідали спеціальний майданчик для тимчасового зберігання транспортних засобів, водії котрих грубо порушили правила дорожнього руху. Діти одразу ж посерйознішали, стихли сміх та розмови. Працівники ДАІ ще раз нагадали про необхідність дотримання правил дорожнього руху. Адже наслідки нехтування ними інколи можуть бути трагічними.

Отримані знання обов’язково знадобляться дітям у майбутньому. Сподіваємося, що всі вони стануть свідомими учасниками дорожнього руху, і своїм прикладом будуть навчати інших. У свою чергу, Державтоінспекція не припиняє роботу з профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму та разом з органами освіти буде проводити подібні заходи протягом всього навчального року.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:35
28 квітня
15:00
28 квітня
ТОП новини
Оголошення
21:59, 20 квітня
76
11:13, 21 квітня
2
08:42, 28 квітня
10:31, 22 квітня
16:56, 27 квітня
1
live comments feed...