• Головна
  • На Кіровоградщині 93% ПДВ відшкодовується «автоматом»
12:35, 30 вересня 2014 р.

На Кіровоградщині 93% ПДВ відшкодовується «автоматом»

З початку поточного року бізнес-спільності Кіровоградської області відшкодовано майже 910 мільйонів гривень податку на додану вартість, з них 842 мільйони гривень – в автоматичному режимі.

Всього протягом цього року заявлено до відшкодування з бюджету податку на додану вартість на рахунки платників в сумі понад один мільярд гривень.

Оперативність та простота механізму автоматичного відшкодування ПДВ сприяє підвищенню конкурентоздатності підприємств, тому фахівці органів Державної фіскальної служби у Кіровоградській області очікують, що кількість платників, які претендують на відшкодування ПДВ в автоматичному режимі, значно збільшиться.

Для того, щоб скористатися правом на автоматичне відшкодування, суб’єкти господарювання повинні дотримуватись ряду критеріїв встановлених Податковим кодексом України. Одним з основних є рівень середньомісячної заробітної плати, яка повинна в 2,5 рази перевищувати мінімальну зарплату, встановлену законодавством.

„Від своєчасності відшкодування ПДВ залежать процеси, направлені на стимулювання інвестиційного клімату в Україні та розвитку бізнес – середовища на Кіровоградщині. Тож, відшкодування податку на додану вартість – один з пріоритетів у роботі фіскальної служби,” – підкреслила начальник Головного управління ДФС у Кіровоградській області Надія Воленшчак.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кіровоградщина #ПДВ
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...